Eutylón

hello999

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Chcel by som sa opýtať, či mi tu veľký chemik môže povedať, z akej chémie sa Eutylón vyrába a konkrétne kroky syntézy, pretože sa chcem dozvedieť Xi
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
442
Reaction score
678
Points
93
Rozpustením 3,4-metyléndioxybutyrofenónu v dichlórmetáne na bróm vzniká 3′,4′-metyléndioxy-2-brómbutyrofenón. Tento produkt sa potom rozpustil v dichlórmetáne a pridal k vodnému roztoku etylamínu. Potom sa pridala HCl. Vodná vrstva sa odstránila a pomocou hydrogenuhličitanu sodného sa alkalizovala. Na extrakciu sa použil amínový éter. Na získanie eutylónu sa pridala kvapka éteru a roztok HCl.
 

hello999

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Dobrý deň, najváženejší chemik, podľa vášho protokolu 3′,4′-metyléndioxy-2-bromobutyrofenón som ho nemohol nájsť presne CAS Môžete mi povedať a povedať mi podrobné kroky syntézy Použitie surovín Obsah vodného roztoku etylamínu Kontrola teploty syntézy Kontrola času Budem postupovať podľa vášho protokolu syntézy a uverejním ho tu Ďakujem veľmi pekne Ste veľmi vážený človek
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
442
Reaction score
678
Points
93
Prečo ste si vybrali túto látku na syntézu? Psychoaktívne vlastnosti sú oveľa horšie ako u metylónu a hlavný prekurzor bude stáť oveľa viac.
 

hello999

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Vážený chemik, som poctený, že mi môžete odpovedať, chcem sa naučiť Xi Eutylone, pretože táto látka môže dočasne zabrániť právnym rizikám v mojej oblasti a je populárnejšia, preto mi, prosím, povedzte podrobné kroky syntézy a CAS prekurzora, budem čakať na vašu odpoveď a vaša podrobná odpoveď mi veľmi pomôže
 

hello999

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Vážený chemik, som poctený, že mi môžete odpovedať, chcem sa naučiť Xi Eutylone, pretože táto látka môže dočasne zabrániť právnym rizikám v mojej oblasti a je populárnejšia, preto mi, prosím, povedzte podrobné kroky syntézy a CAS prekurzora, budem čakať na vašu odpoveď a vaša podrobná odpoveď mi veľmi pomôže
 

gtm17

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 11, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Potrebujem legitímneho predajcu eutylonu môže ma niekto nasmerovať správnym smerom?
 

newlab

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 1, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň, stále hľadáte dodávateľa Eutylonu?
 
Top