NAJJEDNODUCHŠÍ SPÔSOB PREVODU BMK DO AMPH.

BMKOILEY123

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 7, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Hej, ľudia, jedna otázka....

Už nejaký čas kupujem BMK olej z holandska, ktorý sa mieša 1:1 s izopropanolom a potom sa opatrne vyzráža koncentrovanou kyselinou sírovou na amfetamín sulfát.


Teraz som vyskúšal bmk olej od iného dodávateľa a skúsil som ho previesť na amfetamín sulfát podľa vyššie uvedeného popisu. Teraz po príchode oleja som si všimol, že mi predali dietyl(fenylacetyl)malonát (CAS- 20320-59-6)... Už som si pozrel vaše vlákno o tom, ako ho previesť na bmk, bohužiaľ nemám dostatočné skúsenosti a vybavenie na jeho premenu.


A teraz k mojej otázke : ktoré číslo CAS je to správne, aby som z oleja dostal práve amfetamín ?

Viem to podľa nasledujúceho návodu:


Zmiešajte 1:1 s izopronalom a po kvapkách pridávajte kyselinu sírovú (96%+), kým sa v roztoku nevytvorí síran.


Takže žiadne zložité kroky a ľahko realizovateľné pre začiatočníka.



V položke benzylmetylketón som našiel nasledujúce číslo CAS:


Identifikátory
Iné názvy
benzylmetylketón; metylbenzylketón; fenyl-2-propanón

Číslo CAS
103-79-7



Môže mi niekto pomôcť.. bol by som za to veľmi vďačný!
Je to CAS, ktorý potrebujem na jednoduchú výrobu amfetamínu ?

Ospravedlňujem sa za svoju veľmi zlú angličtinu, som nemec :)
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
Prepáčte, ale BMK (P2P) ste premenili na amfetamín pridaním kyseliny sírovej? To nie je možné. P2P musí najprv prejsť redukčnou amináciou, aby sa získal amfetamín alebo metamfetamín.

Chcete povedať, že ste si kúpili amfetamín vo voľnej forme? Pretože práve tú potrebujete, ak chcete amfetamín vyrobiť okyslením.

A-olej. Čistý, nesolený amfetamín. Myslím, že číslo CAS je 300-62-9. Ale jeho kúpou si v skutočnosti kupujete nelegálnu drogu, nie prekurzor.

Informácie o premene BMK na amfetamín nájdete na fóre. Výťažnosť je niekde v rozmedzí 30 % a vyžaduje si to určité chemické zručnosti.
 
Last edited:

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
134
Points
43
môžete uviesť odkaz, kde ho možno nájsť tu na fóre ?
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
33
Points
18


Tu máš. ale načo sa trápiť s takýmito problémami a nízkym výťažkom, keď môžeš ísť jednoducho cestou fenyl-dvojnitropropénu? Začiatok od ketónu je podľa mňa výhodnejší pre metilamfetamín
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
134
Points
43

Neviem, priateľ . je to verry verry diff nájsť správne informácie tu na fóre
každý hovorí niečo iné
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
Nie je to pravda. Ak chcete vyrobiť amfetamín, začnite od P2NP. Pokiaľ ide o syntézu, pozrite si ... TA-DAAA... "Amfetamíny" v časti tohto fóra.
Ak chcete vyrobiť metamfetamín, začnite od P2P. Opis tejto syntézy nájdete v tej istej časti fóra.
Na výrobu chemických syntéz však musíte mať alebo získať určitý stupeň znalostí chémie, inak je opis syntéz ťažko pochopiteľný a hrozí veľké riziko, že to poseriete. Ak chcete získať chemické znalosti, študujte chémiu sami na internete alebo si nájdite učiteľa, ktorý vám pomôže správne zvládnuť techniky. Veľa šťastia.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
134
Points
43

Začnem zakúpeným produktom.
Cas 5449-12-7
Kyselina 2-metyl-3-fenyloxirán-2-karboxylová
a áno, milý Docx, tu sú najmenej 4 rôzne metódy na prevod tohto cas na P2P.
Niektoré sú úplne nesprávne. používajú sa nesprávne produkty.
Už trikrát som si objednal nesprávne výrobky, s ktorými už nemôžem nič robiť. samozrejme, ak ste odborník na chémiu, je to všetko veľmi jednoduché.
Myslím si, že je zlé, že ľudia nemôžu zmeniť svoje skúsenosti.
Preto je na fóre veľa nesprávnych informácií.
Jediné, čo môžete urobiť, je vytvoriť vždy novú tému, pretože inak je takmer nemožné nájsť správne informácie
v existujúcej téme.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
Ľudia sa samozrejme môžu podeliť o svoje skúsenosti. To je skvelá vec. Nemám skúsenosti s premenou kyseliny 2-metyl-3-fenyloxirán-2-karboxylovej na fenyl-2-propanón a pri pohľade na molekuly to nevyzerá veľmi jednoducho. Takže by som veľmi rád počul vaše skúsenosti, ako ste to robili!
Ale začínam byť viac než len trochu zmätený. Myslel som, že ste sa pýtali na to, ako vyrobiť amfetamín z BMK?
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
134
Points
43

Dobrý deň, milá spoločnosť DocX,

ospravedlňujem sa za svoju neskorú odpoveď, nebol som doteraz doma.
Chcem získať voľný olej ( A olej ) z prášku BMK
Dôvod, prečo to chcem urobiť z prášku BMK, je ten, že nepotrebujem zakázané toxické produkty, ako je dusičnan ortuťnatý
 
Last edited:

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
No a cesta k amfetamínu (A-olej je amfetamínová freebáza) z BMK bola zverejnená vyššie.
 
Top