D-amfetamín z fenylpropanolamínu/katínu s použitím redukčného pretrepávania a pečenia s použitím lítia modifikovaného kovom z brezy. D-metamfetamín z efedrínu.

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
66
Reaction score
26
Points
18
Efedrín môžete použiť na výrobu D-metamfetamínu. Alebo fenylpropanolamín alebo katín na výrobu D-amfetamínu.




RwskMeYZKP
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
Malo by to znieť bezvodý amoniak.
Nie hydroxid. voda je pri tejto reakcii nebezpečná.
Taktiež,
Ak je východiskový efedrín racemický, konečný výsledok bude racemický. musí to byť l efedrín
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
Ups. je to pretrepať a upiecť. moja chyba.
pomýlil som sa a myslel som si, že hovoríte o modifikovanej breze, ktorá sa začína bezvodým amoniakom a lítiom. v tomto sa vytvára in situ. pokračujte
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
Bol som o jeden okres ďalej a väčšina kuchárov používala len bezvodý amoniak. keď nám k nemu zobrali prístup, vyrábali sme si ho sami
 

Jumin

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 31, 2024
Messages
6
Reaction score
3
Points
3
Zdravím všetkých,

Znamená to, že produkt podobný bielemu prášku, ktorý sme dostali na konci celého tohto procesu, bol konečný produkt? A, nepotrebuje žiadne ďalšie spracovanie alebo niečo iné je to ten istý "ľad, kryštálový metamfetamín", ktorý sa predáva na ulici? Ak áno, prečo to bolo vo forme prášku a nie vo forme kryštálov, ako to zvyčajne vidíme? A ako ho môžeme vykryštalizovať?

Taktiež na väčšine videí vidím, že na konci procesu nazývajú svoj konečný produkt ( ten istý prášok ako produkt) metamfetamín hydrochlorid a nie ONLy metamfetamín? Prečo je to tak? je to ľad alebo kryštálový metamfetamín, o ktorom zvyčajne vieme, že je to len metamfetamín, ale v skutočnosti je to hydrochlorid metamfetamínu a slovo hydrochlorid sa jednoducho neuvádza, ale je tam vždy ako tiché slovo? Alebo sa hydrochlorid, ktorý dostaneme na konci, extrahuje pomocou iného procesu na prečistenie konečného produktu, ktorý je potom JEDINE metamfetamín (ľad, kryštálový metamfetamín)?
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
66
Points
18
@Jumin, takmer každé liečivo v základnej forme je olej, takže keď niekto hovorí o konečnom produkte v prášku alebo veľkých kryštáloch, odkazuje na jeho formu soli, v prípade pervitínu je to takmer výlučne hydrochloridová soľ.
 

Jumin

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 31, 2024
Messages
6
Reaction score
3
Points
3
Vďaka človeče!

Mám ešte jednu otázku, Takže konečný produkt, ktorý dostaneme na konci tohto postupu, ktorým je Methamphetamine HCl, je vo forme prášku. Ale skutočný produkt, ktorý vidíme na uliciach, je vo forme kryštálov. Musíme ten istý prášok rozpustiť v nejakej kvapaline a musíme ho rekryštalizovať, aby sme získali veľké kryštály? Ak áno, ako to urobíme? A aké rozpúšťadlá použijeme? Môžete, prosím, uviesť niektoré kľúčové body tohto procesu rekryštalizácie?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Keď sa voľný pervitín vyzrážal vo forme soli v roztoku uhľovodíkov - "PRETY SNOW" -, je to známa forma drogy "crank".
Ľad bol premytý, prečistený a vykryštalizovaný do podoby, v akej je, pomocou acetónu a alkoholu alebo vody.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
Okrem toho som vtedy bol varičom pervitínu, nie chemikom. Dával som pozor, aby som ho dôkladne vysušil, ale predával som ho priamo z filtra bez prekryštalizovania. konzistencia závisela od toho, čím sa ťahal. toluén a xylén dávali biely nadýchaný prášok. Palivo Coleman dávalo biely kryštalický produkt. 111 trikloretán a iné chlórované rozpúšťadlá dávali nazelenalý kryštál, niekedy veľký. éter.....
Prekliate. Nepamätám si, čo dával éter. je to už 20 alebo viac rokov.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
Ps. Stále nie som chemik. Teraz som už len varič pervitínu na dôchodku, ktorý sa rád učí
 

Haruwua

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 9, 2024
Messages
6
Reaction score
14
Points
3
Viem, že je to možno hlúpa otázka, bit by ste teoreticky mohli namiesto dusičnanu amónneho použiť aj síran amónny? Jediné rozdiely, ktoré som našiel, boli, že síran nie je výbušný ako dusičnan a že rovnaké množstvo síranu by spôsobilo, že roztok by bol kyslejší ako rovnaké množstvo dusičnanu (takže by som použil menej).
Nie som chemik a viem, že molekulárna štruktúra je iná. Pýtam sa len, či by to mohlo fungovať, pretože dusičnan amónny je tu veľmi ťažko dostupný, ale síran amónny nie. Zdravím
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Áno, môžete použiť zhruba akúkoľvek amónnu soľ (podľa toho, čo som pochopil) - sám som použil len dusičnan, pretože ho stále nájdem v chladiarenských baleniach. Beží na sucho, aj keď mi zostalo asi 6 varičov.
Aký výrobok používate na síran amónny? Alebo ako ho získavate, ak sa môžem spýtať?
Vďaka.
 
Top