Question Mohli by ste mi prosím poradiť/pomôcť s mojím laboratóriom MDMA

Blooberg46

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 19, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Zdravím kolegov z BB,

hľadám pomoc od ľudí, ktorí majú vzdelanie v mdma laboratóriách, pretože by som sa chcel naučiť postup výroby mdma kryštálov.

Nevadí mi spustiť mikrosyntézu na začiatok, ak mi to niekto poradí, ale rád by som sa prepracoval k výrobe 10 kg mesačne.

Momentálne čítam všetky informácie, ktoré nájdem, a snažím sa dať dokopy zoznam potrebného laboratórneho vybavenia, aby som mohol začať.

Na mojom zozname mám v súčasnosti:
1x 32-dielna chemická laboratórna súprava VEVOR.
1x RBF s 3 hrdlami a 3 zátkami.
1x separačný lievik.
1x magnetická miešacia horúca platňa.

Môže mi prosím niekto poradiť ďalšie laboratórne vybavenie, ktoré potrebujem pre svoj prvý syntézový prístroj.

Taktiež, keď je laboratórium opečiatkované, musím na vývod/výfukový ventilátor pripojiť uhlíkový filter, ako napríklad filter, ktorý sa používa pri výrobe marihuany? Alebo to nie je potrebné?

TIA
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,505
Solutions
4
Reaction score
1,040
Points
113
Deals
1
Je toho veľa, o čom treba premýšľať. Ak ho vyrábate z kôry stromu sasafras, vyžaduje to he'll oveľa viac úsilia, ako keď môžete získať MDP-2-P, ak je to tak, rovnaké cesty na výrobu pervitínu z p2p robia mdma z MDP-2-P. Určite budete potrebovať nejaké ph papieriky a veľmi užitočný je Buchnerov lievik. Bude to vyžadovať zdroj vákua a nešetrite na horúcej platni. Nič menšie ako 150 dolárov za nové nestojí za nič. Na ebayi sú použité lacnejšie, ale tie za 50 až 120 dolárov väčšinou ani neuvaria vodu
 

Blooberg46

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 19, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Ďakujem Osmosis Vanderwaal, pokúsim sa získať zdroj MDP-2-P.

Nevedel som, že sa dá použiť kôra sasafrasu, rád pracujem s rastlinami a stromami, ale pokúsim sa získať MDP-2-P, aby som si uľahčil prácu.

Môžete mi odporučiť množstvo MDP-2-P, ktoré by som si mal zaobstarať (aby som sa mohol s procesom oboznámiť)?

Ďakujem za vašu pomoc, ak by ste potrebovali akúkoľvek radu týkajúcu sa výroby konope, neváhajte mi napísať, že mám vedomosti, ešte raz ďakujem.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,505
Solutions
4
Reaction score
1,040
Points
113
Deals
1

Blooberg46

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 19, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Páni, vyzerá to zaujímavo. Hneď sa do toho pustím, na zdravie
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
552
Reaction score
299
Points
63
Niektoré chránené formy PMK, ako sú glycidáty alebo bromoaryl a propylénoxid, sa môžu ukázať ako vhodnejšie pre veľký plán, prírodné zdroje sú nespoľahlivé.
 

Blooberg46

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 19, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Ďakujem HerrHaber, vážim si váš príspevok.

Z používania prírodného zdroja by som mal skutočný buz a určite by som to vyskúšal.

Potrebujem však aj spoľahlivú, konzistentnú zložku/y, ktoré sa mi, dúfam, podarí ľahko získať. Vzhľadom na to, čo bolo povedané, mali by ste pre mňa aj konkrétne odporúčanie na použitie žiadnej prírodnej suroviny, prosím? Laboratórium bude mať sídlo v Spojenom kráľovstve,

Ak budete potrebovať akékoľvek informácie týkajúce sa výroby konope, kedykoľvek mi napíšte správu, rád vám pomôžem.
 

Blooberg46

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 19, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Úžasné, ďakujem, že ste ma uviedli na Osmosis Vanderwaal
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
552
Reaction score
299
Points
63
Existuje táto nová skúšobná metóda schválená FDA, ktorá začína 1-bromobenzo-3,4-dioxolom, potom propylénoxidom a vzniknutý alkohol sa dá ľahko oxidovať na pmk.
 

Blooberg46

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 19, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Vďaka HerrHaber, znie to zaujímavo, prečítam si o tom nejaké informácie
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,505
Solutions
4
Reaction score
1,040
Points
113
Deals
1
Sklenené panvice na koláče, použité. Získajte všetky, ktoré majú, ak sú za 2 libry/ks. Odparovacie misky sú drahé, tieto sú lacné. Alebo riady na kašaroly od vašej mamy.
 

Blooberg46

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 19, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Ďakujem, ocením každý návrh a akúkoľvek pomoc so smerovaním
 
Top