Question Glycidát BMK v Európe

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
70
Reaction score
35
Points
18
Dobrý deň, je BMK Glycidate legálny v Európskej únii a môže sa niekto podeliť o cestu na prevod do P2P. Ďakujem.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
V sekcii Amfetamíny je tomu venované jedno vlákno.

Na rozdiel od zverejnenej metódy sa mi osvedčilo rozpúšťanie vášho prášku vo vriacej horúcej vode, kým nie sú žiadne pevné častice, a potom pridávanie kyseliny sírovej conc. tak rýchlo, ako sa len dá (POZOR, V PRÍSLUŠNE VEĽKEJ Nádobe), pričom sa vyhnem aj nadmernému špliechaniu. pridávam dovtedy, kým sa nezvýši ak organická vrstva, ktorá okamžite vypláva na povrch.Miešanie sa použije na chvíľu a nechá sa usadiť, extrahuje sa nepolárnou látkou, ktorá je po ruke, a oddelí sa v separačnom lieviku. zvyšná vrstva vody sa opäť extrahuje rozpúšťadlom, frakcie sa spoja, každá sa niekoľkokrát premyje vodou a soľným roztokom a potom sa vysuší nad MgSO4. Ak chcete, môžete to destilovať parou alebo odparovať rozpúšťadlo na skladovanie v pôvodnom stave.
Metóda, ktorá bola uverejnená, je tiež dobrá, dosiahnete vyššie výťažky, ak budete potom trochu refluxovať.Odporúčam však síru na rozdiel od HCl.
 

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
70
Reaction score
35
Points
18
Dobrý deň, opakujem sa, pretože som nenašiel jasnú odpoveď. Je niektorá zo solí/éterov BMK Glycidate CAS 5449-12-7 ; CAS 41232-97-7 a CAS 80532-66-7 legálna na dovoz do Európy (krajina Európskej únie) . Dôvod, prečo chcem dovážať a nie syntetizovať sám, je ten, že Číňania mi dali naozaj dobré ceny. Ďakujem.
 

skyechem_newmaterial

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 24, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Prepáčte mi moju hrubosť, drahý, len by ma zaujímalo, za akú cenu si to od tých chlapcov kúpite?
 
View previous replies…

Mona857

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 2, 2023
Messages
39
Reaction score
16
Points
8
Deals
1
Som dodávateľ z Číny. Úprimne povedané, medzi rôznymi objemami nákupu je veľký cenový rozdiel. Cenový rozdiel medzi objemom nákupu 1 kg a objemom nákupu 500 kg je 2-násobný.
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2023
Messages
86
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Dajte mi vedieť, ak ma budete potrebovať
Môžem zabezpečiť výskum chemických prekurzorov
Moja cena je veľmi priaznivá
Poskytnem vám vzorky na testovanie

PMK etylglycidát (CAS; 28578-16-7)
Môžeme vám ponúknuť cenu 120¥/kg
bmk 70¥/kg
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
114
Points
33
Deals
62
Skopírujem a vložím svoju predchádzajúcu odpoveď na iné podobné vlákno

''Záleží na tom = zákon nie je taký jednoduchý, ako si ľudia myslia.
Teda - to, že niečo nie je uvedené v zozname predpisov, neznamená, že za to nemôžete byť stíhaní - každá krajina má spôsoby, ako vám urobiť problémy za objednávanie legálnych chemikálií = to znamená, že aj objednávanie legálnych chemikálií môže byť považované za pokus o výrobu drog alebo nejaký podobný trestný čin - poznám veľa ľudí z mnohých krajín, ktorí tiež podnikali ako ja a teraz sú vo väzení m8.
DÁVAJTE SI POZOR!
 
Top