Question Najlepšie miesto na získanie kokaínu v kolumbii

coca75

Don't buy from me
New Member
Joined
May 8, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň,

kde je najlepšie miesto v kolumbii, kam môže ísť niekto bez známostí a získať možno niekoľko gramov alebo niekoľko stoviek gramov čistého kokaínu za dobrú cenu? (myslím menej ako 10 dolárov za gram).
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Medellín je bez váhania prvým mestom a až po dopingu ide do Bogoty,.
Cali je ďalším zdrojom, ale počasie je šialenéyy
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Chloridát (perico) je 2euro a báza (ba*****ka) je menej ako 1 euro, pretože na ne nepotrebuje žiadnu ďalšiu transformáciu. Tráva je tiež fenomenálna a tussi je za tú cenu trochu podvod, ale aj tak...

*$*
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Ak potrebujete kontakt, povedzte mi, je DM.. hovoríte španielsky???
 
View previous replies…

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Potrebujem doviezť pastu na báze koky (pasta base de coca) z Kolumbie do Španielska, potrebujem priamy kontakt na ktoréhokoľvek farmára z Nariño, Cauca, Putumayo, Caqueta alebo huila.
Potreboval by som tiež niekoho v Kolumbii, kto by dobre ukryl kokavovú základnú pastu (pasta base de coca), aby ju nezabavili kolumbijskí a španielski colníci.
Potrebujem tiež záruku, že sa tovar dostane do mojich rúk, nebudem platiť vopred bez toho, aby som si predtým rôznymi osobnými metódami overil, že ide o legitímneho predajcu.
gracias amigo!!
 
View previous replies…

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
priateľ, absolvovať imigračné kontroly, ktoré stoja a veľa peňazí a musíte spĺňať požiadavky, ktoré vyžaduje osoba, ktorá vám pomáha, ostatné je takmer nemožné Viem veľa vecí a môžem podrobne vysvetliť o téme interne
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Tovar chcem doviezť po mori s kontajnerom alebo v malom množstve letecky s medzinárodnou prepravnou spoločnosťou, napríklad DHL.
Neriskoval by som svoju slobodu za žiadnu sumu peňazí a prepravoval by som tovar s kufrom lietadlom, pretože percento, že prejdem kontrolou bez zatknutia, je nízke.
Ďakujem!!
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Mali by ste vidieť upozornenie na letisko v Kolumbii 🍺🤦😉
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Neviete odhadnúť, o čom hovoríte, pretože zásielky z Kolumbie potrebujú na každú zásielku papier pre letisko Narcos s odtlačkom prsta a všetkými informáciami, ako je elektronická pošta ?.?...? ale môžete dať 5 dolárov niekomu, kto dá odtlačok prsta do dokumentácie
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Aj v prípade, že ide o DHL, je potrebný podpis na prevzatie balíka... Ak tam nie je Kolumbijská pošta, ale môže to trvať 3 týždne a nie je isté, že niečo dostanete !!! ahahah máte mylarové vrecká pre psov?
 
Last edited:

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Ak má človek ekonomické možnosti, ak mu možno pomôcť, akékoľvek otázky, ktoré chce vedieť, rád mu interne vysvetlím konkrétnymi a dobre špecifikovanými otázkami, čo chce, a usmerním ho oveľa viac.
 

Joel214

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 13, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Môže mi niekto povedať, ako môžem pridať objem do chloridanu kokaínu, aby som vyrobil crack?
 

Latin King

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 24, 2023
Messages
31
Reaction score
17
Points
8
vo väčšine latinskoamerických krajín môžete získať vysokú kvalitu za lacný peniaz. väčšinou je ľahšie nájsť dobrý koks ako dobrú trávu. tráva z holandska a usa a hašiš z maroka sú drahšie ako koks lol
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
to je preto, že neviem, odkiaľ ste a kto u r, ale ak tráva v Kolumbii čistá tupá je slabšia Im punk ass junk !!!!! la cripa je prírodná nie chemická tráva bro' ... im z Francúzska, takže viem, že big guyz ide do Kolumbie mať svoje semená a vyhrať Cannabis Cup! Marroco je nás , NL niekedy trochu ale náš hašiš je pekný ale blunt z Kolumbie je úžasný bohatý!
*$*
 
Last edited:

Latin King

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 24, 2023
Messages
31
Reaction score
17
Points
8
je to skôr statusová záležitosť, brácho. ľudia žijúci vo veľkom nebudú fajčiť miestne, ale chcú nejaký prémiový cali kush , lemon haze, hija hash atď.
 

coca75

Don't buy from me
New Member
Joined
May 8, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
momentálne nepotrebujem nič viac ako malé množstvá, takže ktoré konkrétne oblasti v medellíne by podľa vás boli dobré na nákup kvalitného koksu?

Ako je najlepšie postupovať pri jeho získavaní?
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Dobrý deň, som z Kali. Dokážem veľmi dobre a podrobne vysvetliť to, čo chcete vedieť.

Zhrniem to, čo sa pýtate, nebudete to môcť dostať na vývoz do zahraničia a ten, kto vám povie, že môže, vás okradne, ako je to jednoduché.

Ak pôjdete navštíviť nejaké mesto, mali by ste sa presne opýtať, kde môžete nakúpiť bez toho, aby ste museli riskovať, že vás okradnú
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Aké mesto sa chystáte navštíviť, aby sme vás vedeli veľmi dobre usmerniť a koľko zaplatiť. nikde nedostanete vysokú kvalitu všetko je skrátené, ale stále kvalitné môžete požiadať o: perico alebo tisa
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Mám rodinu v Medellíne, ktorá vie dodať 50gr za 70 eur...
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
v cali za 70 eur dostanete približne 80grm
 

Researcherr

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Robia kolumbijci najprv oxidáciu voľnej bázy?
Alebo len prechádzajú z kokaínovej bázy priamo na hcl?
Alebo na oxidáciu používajú najprv manganistan draselný?

@auc @chicaloca
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
používajú pergamano a sami ho vyrábajú
 
Top