• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

helon262

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 16, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
3
Hľadám dodávateľa surových benzozlúčenín. V súčasnosti na tieto transakcie používam nemesis, ale väčšina produktov je podľa mňa veľmi slabá a pochybnej kvality. Ak je tu nejaká osoba, ktorá by vo mne chcela mať zákazníka, dajte mi prosím vedieť, ako to môžeme uskutočniť. Chcem kupovať hromadné objednávky prášku a budem diskrétnym a lojálnym zákazníkom pre každého, kto je schopný poskytnúť čisté zlúčeniny. Akékoľvek návrhy a odkazy by som veľmi ocenil a dúfam, že sa všetko darí všetkým, ktorí to čítajú!

Oh a post script, rád by som si mohol kúpiť nejaký metakvalón! Zkurvená veľká farmaceutická spoločnosť ich prestala vyrábať, pretože sú tak kurva úžasné (počul som a čítal), ale je veľmi ťažké nájsť akýkoľvek zdroj. Myslím, že v určitom okamihu si ho budem musieť syntetizovať sám, takže ak viete o nejakých dobrých chemických dodávateľoch, dajte mi prosím vedieť?
 
Top