Vie niekto, z čoho môžem rex tryptamín?

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Takmer všetko v názve mojej ďalšej nízkoteplotnej reduktívnej aminačnej reakcie na iné psychedelické tryptamíny... tentoraz n,n-DET, ale o to vlastne nejde.

Rozmýšľam aj nad tým, či by som nemal nejakú časť jednoducho vysoliť, aby sa lepšie skladovala. Možno ako benzoát? Myslím, že práve ten bol dosť stabilný... potom ho môžem v malom množstve oslobodiť zo slaného väzenia vždy, keď skutočne potrebujem spustiť RXN... je to nepríjemnejšie, ale nie enormne.
Určite nie tak otravné, ako keď sa 400+ g minie! Ha
 

gnbarsh3463_11

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 11, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
O čo sa snažíte? Rekryštalizovať N,N-DET alebo nesubstituovaný tryptamín na jeho čistenie? V prípade DET sa vykoná extrakcia horúcim heptánom/hexánom, rovnako ako pri bežnom DMT. V prípade tryptamínu sa to dá urobiť ešte jednoduchšie, záleží na množstve, ktoré použijete, 400 g tryptamínu je veľa a možno v tomto prípade bude lepšia vákuová destilácia. Tiež sa dá použiť Soxletov extraktor, ak ho máte, ale opäť, ak máte naozaj 400 g tryptamínu na čistenie, je jednoduchšie ho destilovať v dobrom vákuu.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Pardon, áno, mal som na mysli pôvodný tryptamín, v skutočnosti som nakoniec dosiahol celkom dobré výsledky použitím etylacetátu na re-x z....prešiel z malých nepriehľadných/tan/žltých malých kryštálov na väčšie priesvitné "cukrovo" vyzerajúce kryštály.....a prečo? Len aby som sa uistil o čistote pred vykonaním dietylácie, pretože keď som doteraz skúšal dimetyláciu, mal som dosť zlé výťažky A snažím sa zistiť, kde môžem zlepšiť svoj všeobecný postup pri robení chémie. Rozhodol som sa v podstate predpokladať, že väčšina vecí má v sebe malú nečistotu, a preto najprv urobím jednoduchý re-x, aby som zistil, čo je to....Teda určite to nemôže urobiť nič zlé...

Takisto som nehovoril, že to budem rexovať naraz - je to vec, ktorá sa dá urobiť tak, ako to používam, večer pred reakciou alebo deň predtým a nechať to cez noc vyschnúť v exikátore...

Nie sú to SUPER špinavé veci, ktoré som sám dekarboxyloval z tryptofánu alebo niečo podobné. Je to niečo, čo som kúpil z Číny, ale chcel som zistiť, aký čistý a veľký kryštál z toho dokážem urobiť lol

Nie, úprimne povedané, len som si povedal, že zakomponovať to do mojej všeobecnej techniky sa mi zdá ako dobrý nápad....

Keď už hovoríme o destilácii bez toho, aby som to zničil, kúpil som si destilačnú hlavu s krátkou dráhou... bola lacná, kúpil som ju kvôli tomu, nie kvôli niečomu konkrétnemu.

Mám veľa tryptamínu, pretože sa prepracovávam cez čo najviac rôznych aldehydov a následných redukcií a nič nepredávam. V živote som urobil veľa n,n-DMT, ale veľmi málo iných tryptamínov, a tak robím len malé reakcie naraz - jednoducho na vyskúšanie týchto zlúčenín.

Je pekné vedieť, že z nich môžem vytvoriť akýkoľvek základný tryptamín, pokiaľ sa mi podarí získať správny aldehyd. Myslím, že je to super...

Mám aj 500 g 3,4,5-trimetoxybenzaldehydu - prečo? Pretože som nikdy neskúsil meskalín ani TMA.
Podarí sa mi z každého z nich vyrobiť takmer 250 g? Určite nie naraz, ale za celý svoj život? ...pravdepodobne lol

Takisto je ťažké kúpiť to z Číny, pokiaľ si nekúpite buď 500g alebo 1000g, pretože predávajú obrovské množstvá.

Vlastne jediné činidlo, ktoré som videl predávať v menších množstvách, bolo 2,5-DMOBA, ktorého som dostal 50 g, ale asi mi ho nemal predať lol Prekryštalizoval som aj to....prečo? Čierny alebo šedý trh...
 

Swirly

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 2, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
Záznam z publikácie Purification of Laboratory Chemicals, 6. vydanie:


Rozpustnosť nie je uvedená. Mám nejaký 5-MeO-Tryptamín a chápem, že jeden viac ako tryptamín musí byť biely a čistý pred pokračovaním reakcie.

Uvažujem, že vyskúšam Hailstormovu metódu:

Úspech mali aj s 5-MeO-T.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Mal som trochu šťastia s etylacetátom, aby som bol spravodlivý... nakoniec...

Len sa to zmenilo z malých úlomkovitých kryštálikov na priehľadnejšie a cukrovo vyzerajúce granule.

Chápem, že 99 % vecí funguje priamo z vrecka, len si myslím, že to nemôže ublížiť, že áno....

Podľa mojich skúseností je to dobrý postup, aby ste reagencie znovu vyextrahovali...
 

DavidNichols

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 7, 2023
Messages
23
Reaction score
20
Points
3
DET je nestabilný tryptamín bez ohľadu na to, akú soľ vyrobíte. DPT je oveľa lepší, ak ho potrebujete dlhodobo skladovať.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Aha, to je zaujímavé. Som si istý, že sa to v priebehu rokov predávalo ako RC a som si celkom istý, že to predávali ako fumarát, ale nie, mám v úmysle si to nechať na pár pokusov... to je asi tak všetko.
Len sa stalo, že som mohol získať acetaldehyd, to je naozaj všetko...
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Plánujem spracovať, ak sa mi to podarí
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
@DavidNichols

Ó môj bože! Práve som hľadal polovičných dodávateľov propionaldehydu, aby som sa mohol presvedčiť, či je DPT o toľko lepší ako DET.
Vždy len predpokladám, že činidlá, ktoré potrebujem na syntézy, sú v tejto krajine nedostupné, ale v skutočnosti je dosť veľa jednoduchých aldehydov skutočne dostupných...

To som netušil! Čo som to za idiota...

To len dokazuje, že sa oplatí skutočne skúmať, čo sa sleduje, čo nie a čo je len ľahko dostupné! 😱
 
Top