Question Anonymné zasielanie balíkov

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2023
Messages
25
Reaction score
7
Points
3
Aký je pre mňa najanonymnejší možný spôsob odoslania balíka v USA alebo v Európe so sledovanou službou, napríklad USPS priority alebo Deutsche post tracked v Európe?

Vidím veľa správ o zatknutí týchto predajcov v dôsledku vystopovania zásielok, čo by viedlo k tomu, že by nás nakoniec chytili pri čine. Ako by som to mohol urobiť?
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
61
Points
28
Takúto otázku som už čítal
Pozrite si odkaz na otázku možno nájdete riešenie vášho problému
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
959
Points
113
Deals
1
Ďalšia poznámka. Založte si účet u usps online s falošným alebo požičaným menom. Získajte predplatené vízum s hotovosťou v spoločnosti Walmart a nabite ho prostredníctvom hotovosti v zákazníckom servise, aby ste si mohli kúpiť poštovné. Keď si kúpite poštovné, stačí zadať hmotnosť a adresu a vytvorí sa štítok. Nálepky si kupujte, keď ste na verejnom wifi pripojení v spoločnosti Kroger alebo v knižnici. Po nákupe si nastavte tlačiareň (na svojom notebooku alebo telefónena tlač do pdf, stiahnite si pdf štítky, choďte domov a vytlačte ich bez wifi na svojej tlačiarni. Najlepšou voľbou je pravdepodobne kúpiť si novú tlačiareň za 40 dolárov a nikdy ju nepripájať k wifi. Neregistrujte ju. Nestahujte štítky do domácej siete. Nepoužívajte na ich nákup debetnú kartu. Nepreberajte ich na pošte. Vhoďte ich do schránky vonku. Dôkladne si premyslite, ako sa vyhnúť identifikácii
 
Top