anabolické steroidy, hgh, inzulín, peptidy. Tiež ako bio hacknúť svoje telo pre dlhovekosť a pct.

nucky

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2022
Messages
11
Reaction score
17
Points
3
Ahoj všetci, moje meno je Nucky, bol som na a mimo zariadení a všetkých peds pre lepšiu časť desaťročia. chcem začať vlákno na svete ped, V tomto vlákne budem odpovedať a zverejňovať o steroidných cykloch, Pre mužov a ženy tiež bude hovoriť o tom, ako zostať zdravý pri spustení ťažkých cyklov. budem tiež zverejňovať o spustení podzemného laboratória. budem tiež hovoriť o doplnkoch, ktoré pomôžu so zdravím a kognitívnymi funkciami. Ak má niekto otázky, napíšte mi tu. Teším sa, že budem na tomto fóre.
 

nucky

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2022
Messages
11
Reaction score
17
Points
3
@G.Patton, ďakujem za lajknutie môjho vlákna. Som tu nový, chcem len povedať, že ľuďom na tomto fóre by táto téma mohla byť prospešná nielen z hľadiska zdravia, ale aj z hľadiska chémie. Proces výroby týchto hormónov je zaujímavý. Ale v každom prípade ill bude zverejňovať týždenne o hormónoch, ako zostať zdravý na nich a temné stránky na nich lol. Tiež sa budem venovať tomu, ako správne zriadiť podzemné laboratórium a ako najlepšie zostať pod radarom.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Myslím, že by to bolo zaujímavé, pustite sa do toho!
 

nucky

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2022
Messages
11
Reaction score
17
Points
3
Ahojte všetci, im sa chystám začať toto vlákno s hormónom testoserón. Teraz existuje mnoho typov testoserónu, ale pre tento príspevok budem hovoriť o testcypionáte. Tento hormón bol vyvinutý v roku 1935 na zvýšenie hladiny testoserónu v tele, aby boli muži silnejší a cítili sa mladší. To je len malá história hormónu, teraz sa dostávame k zábavným veciam. Test cypionát sa stále používa v medicíne na hormonálnu substitučnú liečbu v dávkach, ktoré sa pohybujú od 20 mg, 50 mg, 100 mg týždenne. Teraz na budovanie svalov na úrovni kulturistiky musí byť dávka 500mg až 2000mg týždenne. Pri týchto dávkach sa môžu vyskytnúť niektoré vedľajšie účinky. Pri 500mg by to bolo zriedkavé, ale všimnete si zadržiavanie vody vo svaloch, takže budete mať plnší vzhľad. Teraz pri 1000mg a vyššie môžete mať niektoré estrogénové vedľajšie účinky, ako je gyno. Jeho ľahko opraviť s anti estrogénom. ill ísť cez anti estrogény v inom post.the polčas na tejto forme je 14 dní, takže injekcie nebudú musieť byť tak časté výhody test cyp je sila zisky a veľkosť zisky. Tiež budete mať veľký nárast *****uálnej túžby. dobre, že to robí pre tento. správa mi s akýmikoľvek otázkami.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Zaujímavá téma :) Získali ste si moje sledovanie
 

Benz88

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Apr 4, 2022
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
veľmi zaujímavé :)
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
68
Points
28

Je toto najlepšia forma testosterónu na použitie? Alebo prečo ste sa rozhodli predstaviť nám cypionátovú formu, ak sa môžem spýtať?
Existuje nejaký iný spôsob konzumácie namiesto injekčného podávania do tela?
Koľkokrát za mesiac sa injekčne podáva? A za aký dlhý čas by mal človek vidieť rozdiel?
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Som zvedavý, čo to znamená pre výrobu inzulínu a reguláciu hladiny cukru v krvi
 

nucky

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2022
Messages
11
Reaction score
17
Points
3
Ahoj chlapci, Aby som bol úprimný, vybral som si tento hormón s týmto esterom len preto, že cypionát je jedným z mála testosterónov, ktoré predpisuje lekár, prečo sa možno pýtate aj FDA a byrokracia. Najlepší typ, aby som bol úprimný, ktorý závisí od hormonálnej substitučnej terapie test cypionát alebo test enanthate by bol vašou najlepšou voľbou kvôli dlhému polčasu. enanthate polčas je 4-5 dní a cypionát je 8 dní. Teraz pre skutočný predmet najlepšie pre budovanie svalov rýchlym tempom by bol Sustanon 20, test enanthate alebo test propionát. test propionát je krátky ester 3 deň polčasu. musíte mať svoj miligram na 750mg alebo 1000mg týždenne. ill bude robiť test propionát predmet ďalší. Teraz na tému inzulínu alebo riadenia hladiny cukru v krvi test neovplyvní. Čo by ovplyvnilo tieto predmety, by bolo HGH (ľudský rastový hormón), IGF (inzulínový rastový faktor) a tiež inzulín. Aby som skutočne odpovedal na vašu otázku, krvný cukor a inzulín je strava a aktivita, cvičenie alebo fyzická aktivita.
 

nucky

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2022
Messages
11
Reaction score
17
Points
3
Ahoj chlapci. Vložil som nové vlákno o teste propionátu. CHeck it out
 

PeterKeta

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Dobrý deň! Zaujímavé veci. Chcem spustiť cyklus Sustanon 250mg každý 5. deň a HGH 2.5iu až 3iu denne. Pre Sustanon by som mal zachovať z pobytu na dlhšie ako 4mesiace? Budem spúšťať GH po dobu 6 mesiacov. Mal by som predĺžiť sustanon, aby zodpovedal dĺžke cyklu GH? A ako PCT, je potrebné niečo iné ako nolvadex?
 
Top