Reklamovať mŕtve kvapky?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Ako najlepšie "inzerovať", že má človek k dispozícii mŕtvu kvapku?

Zdá sa, že by bolo potrebné buď inzerovať na internete, čo imo nebude mať za následok veľa zákazníkov, ibaže vo veľmi veľkom meste, napríklad s miliónmi ľudí.

V opačnom prípade by sa to muselo robiť ústne, ako napríklad "mám tento naozaj dobrý liek z darkwebu, pozrite si tento odkaz", čo má svoje vlastné problémy. Mnohí, aspoň v USA, nie sú zbehlí v dark webe, a ak niekto dúfa, že pôjde do veľkého rozsahu, teda unca alebo dokonca kilo či viac, potom si to vyžaduje veľmi špecifického zákazníka, a tí sú zriedkaví.

Myslím, že by ma zaujímalo, ako majú byť mŕtve kvapky naozaj ziskové a oplatí sa im venovať čas, pretože sa zdá, že ak človek nie je ochotný robiť darkweb v malom meradle (ako pri predaji gram po grame alebo podobne) alebo možno šifrovaný obchod typu chat, potom je to naozaj neefektívne.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Nesúhlasím - Mŕtva kvapka je celkom slušná pre každého, kto má dobrú klientelu.
Ak predávate aj 30 zásielok denne, oplatí sa zriadiť vo vašej oblasti.
Mohli by ste si so sebou zobrať 50 - 100 zabalených balíkov a rozložiť ich po celej výstave, sledovať, kde sa nachádzajú a čo všetko, a keď vám niekto zavolá, prijmete platbu a pošlete mu podrobnosti.
Mohli by ste mať bežcov, ktorí by vyberali hotovosť a nenosili žiadne vybavenie... Takže im niekto dá hotovosť, nemajú nič iné ako hotovosť, pekne v bezpečí.
Kupujúci sa nestretávajú s nosičmi výrobkov, nosiči výrobkov sa nestretávajú s kupujúcimi.
Nemusíte ani vstať z postele, aby ste obslúžili telefonát o druhej ráno (ak máte vyriešený platobný mechanizmus).
Táto myšlienka sa mi páči. Nemusieť sa s niekým stretnúť, keď chcem vyzdvihnúť tovar, je perfektné. Dajte mi miesto a zvyšok vybavím vo svojom voľnom čase, žiadne čakanie a čakanie a čakanie...

Prvých pár jázd, kým sa v tom človek zdokonalí a klienti si na to zvyknú, asi to nebude také výhodné, ako by mohlo byť. Ale keď raz dostanete rytmus, nie je to menej výnosné ako obchodovanie na ulici a myslím, že to nesie menšie riziko. Okrem toho nemáte všetky zásoby na centrálnom mieste a nečakáte, kým ich chytíte, ale sú rozmiestnené po celej krajine/meste/lesoch atď., takže aj keď sa nejako vyrušíte, stále tam budú, keď sa k nim vrátite...

Nemusí to byť tovar z temného internetového trhu. Šifrovaný messenger je nevyhnutný. Čo sa týka platieb, to je úplne iná vec, ktorú budete musieť vyriešiť na základe vášho prostredia, používateľov a rizika
 
Last edited:

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Úplne súhlasím s týmto tvrdením, len je potrebné vyžehliť a doladiť niekoľko vecí, keď sa vytvorí klientska základňa a ľudia si zvyknú na novú metódu. Osobne si myslím, že klient aj dopravca to budú mať jednoduchšie, menej kontaktov vždy znamená menšiu možnosť B.S.
 
Top