Reklama pre predajcov?

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
247
Points
43
Ako si robíte reklamu a získavate klientelu? Nikto vám nedôveruje, pokiaľ ľudia nemajú úspešné objednávky. Dokonca aj vtedy, ak ste mali len niekoľko zákazníkov, nezdá sa, že by to stačilo na získanie pozornosti. Ako len dostať svoje meno do povedomia? Nie je veľa miest, kde by ste mohli inzerovať.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
446
Reaction score
682
Points
93
V prvom rade musíte na trhu prezentovať svoju ponuku a na prilákanie zákazníkov môžete rozdávať vzorky zadarmo - to bude najlepšia reklama na výrobok a vaše služby.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
247
Points
43
Dobre, ďakujem za radu!
 

Memfisto77

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 2, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Musíte urobiť vzorkovú akciu s kvalitným materiálom a potom im poslať všetky rezané objednávky, lacnú kvalitu a nestráviť veľa času a peňazí, aby ste urobili dobrú skratku. To je všetko.
Aha, pridajte do každej hlavy niečo ako AAA\+++, ČISTÁ 99,9 % čerešňová pasta s vlastnou tajnou formulou A-Oil
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
52
Reaction score
50
Points
18
Záleží na tom, akými sumami sa zaoberáte, aký je váš príjem a koľko ste pripravení vynaložiť na reklamu.
Reklamy v tomto biznise sú všetko.
Ak ste začiatočník, začnite od tohto fóra, urobte viac bezplatných vzoriek, požiadajte o rewiews.
Urobte viac fotografií tovaru, s nápismi, kontrolami kvality.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,427
Solutions
4
Reaction score
974
Points
113
Deals
1
Čo chcete predať? Ľudia ma denne žiadajú o odporúčania, takže chcete byť na tomto zozname. Ak ide o nejakú5 vec, s ktorou si netrúfam, pripravím pre príjemcov vzoriek dotazník, aby som sa uistil, že dostanete dôkladné recenzie.
Príjemcov vzoriek vyberajte starostlivo, musia to byť obyvatelia, ale mali by mať s liekom skúsenosti. Existuje pár recenzií a chlapík je ako: "Tento kokaín je úžasný! Je to prvýkrát v živote, čo som to urobil!"
To je zbytočná recenzia. Je povinné, aby som mal prednostné právo na vzorky zadarmo, keďže som mod (naozaj), ale budem s vami spolupracovať, aby ste ľahšie zaplatili poštovné, alebo si ich často jednoducho kúpim. V prípade potreby vykonám chemickú analýzu a kúpim testovacie súpravy. Mám okolo seba fent testy a benzo testy a pár širokých reagencií
 
Top