Question Cena a-PVP

Interpol

Buying through escrow
New seller
Language
🇩🇪
Joined
Oct 1, 2024
Messages
21
Reaction score
7
Points
3
Hej, budem syntetizovať svoj prvý a-PVP a začnem ho tu predávať, aká je cena za 1 g?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Dal by som vám 100 dolárov na vyskúšanie, ale 50 dolárov je pravdepodobne maloobchodná cena. To je len môj panovačný americký názor. Je to tu známe ako droga na požieranie zombie tváre
 

Interpol

Buying through escrow
New seller
Language
🇩🇪
Joined
Oct 1, 2024
Messages
21
Reaction score
7
Points
3
V poriadku, dal by som u vzorku zadarmo, ale im shipping from germany, idk if it would land.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Pri správnom utajení by sa dalo pristáť, Nemecko nepatrí medzi naše problémové krajiny, ale poštovné je šialené ( za to, že vám niečo pošlem, začína na 20 dolároch za najmenší balík. Oceňujem ponuku, mohol by som vám ukázať svoju peňaženku a to, že platím za vzorky, ktoré sú mi ponúkané zadarmo, pretože podporujem našich predajcov a vzorka zadarmo nie je zadarmo pre predajcu. Mám ďalšie 2 bezplatné vzorky z Európy, ktoré som nevyužila. Nechajte vzorky chudobným deťom. Vedeli ste, že ja sám rozdávam vzorky zadarmo! V súčasnosti mi povedzte, čo chcete, a ja to nájdem. HEISENBURG v skutočnosti platí účet a rozdáva vzorky, ja som len jeho sprostredkovateľ v USA. Keby sa nám podarilo presvedčiť Judy Lui Who( nie je to skutočné meno), aby priviezla tú paletu velarafenónu do ich skladu na strane štátu, kúpil by som to celé. Velarín (rastlina) je tu invazívny druh, takže by som mohol začať tam a za 15 krátkych syntéz by som si mohol vysypať príjazdovú cestu.
 

Interpol

Buying through escrow
New seller
Language
🇩🇪
Joined
Oct 1, 2024
Messages
21
Reaction score
7
Points
3
Ďakujem u za ur ponuku, veľmi si to vážim, pošlem u privat správu a poviem u svoj postup. :)
 
Top