A-olej na amfetamín pomocou metanolu + kyseliny sírovej

ShalOhm

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Nov 17, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Ahojte všetci !
Potrebujem vás na recept, ktorý neviem.

Zvyčajne na získanie síranu amónneho z a-olejov používam kyselinu sírovú + acetón, ako je vysvetlené tu : https://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...mine-synthesis-from-p2np-via-al-hg-video.196/

Ale prednedávnom som bol vyzvaný, aby som videl iný spôsob.
Na to sme použili :
- 2 000 ml oleja A
- 3 060 ml metanolu
- 440 g kyseliny sírovej 98 %

Mojou úlohou bolo len počúvať a robiť to, o čo sme ma požiadali (nezasahovať do procesu).
Ako sa to stalo :
- Najskôr sme všetky zložky vložili do mrazničky, aby sme neskôr mohli plynulejšie reagovať s kyselinou sírovou.
- Potom sme zmiešali olej s metanolom.
- Približne o 10-15 min neskôr, aby sme sa uistili, že roztok je veľmi dobre premiešaný, sme pomaly pridali kyselinu a pokračovali v miešaní.
- Na konci bolo PH 7,8. Vložili sme ho na 20 hodín do mrazničky.
- Kvôli malej mrazničke sme v nej konečnú zmes rozdelili na 4 časti. Medzi koncom miešania a momentom, keď sme vložili poslednú časť do chladničky, sa PH zvýšilo na 8,1.
- S 2 l amfetamínovým základom sme vyrobili približne 4,5 kg.

Potom som bol veľmi sklamaný, pretože prišlo veľa otázok, ale ľudia, ktorí mi to ukazujú, nie sú chemici, len postupujú podľa receptu, ktorý majú...

Takže predovšetkým, viete, či je to legálny spôsob, ako vyrobiť amfetamín sulfát z a-olejov ?

Nerobíme žiadnu filtráciu, nejaké zvyškové rozpúšťadlo môže byť stále prítomné a znížiť čistotu?

Je Ph 7,8 dostatočné? Spôsob, akým sa vráti na 8,1, je problém ?

Konečný výsledok bol biely, ale lokálne môžeme vidieť žltooranžovú škvrnu (veľmi lokálnu a zdá sa, že sa nerozširuje).


Možno budete potrebovať viac informácií, ktoré som zakázal povedať, len si ma všimnite ;)

a ak tento prípad už bol na inom príspevku, naozaj sa ospravedlňujem za nepríjemnosti!

Ďakujem vám všetkým !
 

Phanyl666

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 29, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Určite je legitímny, na zarábanie peňazí nie je čistý materiál.
Použil by som acetón, rýchlejšie schne, aby zostal čistý suchý prášok, a nie tá mokrá zasraná pasta, ktorej schnutie trvá večnosť.
Ph je dobré, možno ešte pár ml kyseliny sírovej, aby sa všetok olej premenil a nezostal vo výrobku zápach.
Pamätajte si, že amfetamín sulfát má byť suchý prášok a nemá mať vôbec žiadny zápach.
Veľa šťastia
 

peaks

See my products
Seller
Language
🇳🇱
Joined
Mar 7, 2024
Messages
38
Reaction score
52
Points
18
Deals
65
Ph 6,8/7 bro viac kyseliny sírovej!
 

ShalOhm

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Nov 17, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Zvyčajne sa pohybujem okolo 6/6,5. Tentoraz som však nebol MC.
Zásadný rozdiel bol tentoraz v tom, že akoby sa po zmrazení objavila nejaká žltá škvrna, možno miešanie nebolo dokonalé...
 

Professor

Don't buy from me
New Member
Joined
May 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pravdepodobne hlúpa otázka, ale mám zamraziť zakryté alebo nezakryté?
 

ShalOhm

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Nov 17, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Ja to robím bez obalu, ale úprimne povedané, neviem, či je v tom až taký veľký rozdiel
 

blockchain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 2, 2024
Messages
31
Reaction score
20
Points
8
Ako hustý filter by sa mal používať?
 
Top