3 pot kokaín HCL s vysokým výťažkom z čínskeho prekurzora?

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,401
Solutions
4
Reaction score
957
Points
113
Deals
1
Syntéza

Jeden z mnohých príkladov výrobku

V súčasnosti je to podľa mňa nová myšlienka, ale pomer prekurzorov a výnosov sa zdá byť oveľa účinnejší ako predchádzajúce umenie. V poslednom čase som to nečítal, ale spomínam si, že som si myslel, že by som mohol eliminovať kontinuálny proces tým, že by som ho vymenil za dávkový proces, a spomínam si, že som skúmal a -40 °C bol spodný rozsah suchého ľadu
Chcem len otvoriť dialóg na túto tému a diskutovať s vami 🧑‍🔬
 

Edwganz

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Možno ste na niečo prišli, ale môžete bližšie vysvetliť, čo chcete dosiahnuť? Syntetizovať kokaín?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,401
Solutions
4
Reaction score
957
Points
113
Deals
1
Mne sa to samozrejme nepozdáva. Niekto, kto má znalosti a vybavenie na takúto činnosť, by povedal, že syntéza stojí toľko, koľko stojí len kúpa na ulici. Priemerného hobbistu by stálo ľahko 20x toľko, aby dospel k tomuto bodu syntézy tropánového alkaloidu. Obavy mojich priateľov sa týkajú najmä toho, že to dostanú poštou 📬
 

Edwganz

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Parádne pohodlie. Súhlasím - syntéza by stála veľa a do roku 2019 to ani nebolo možné. Škoda, že nemôžem tvojmu priateľovi pomôcť s jeho obavami. Len nápad, kde začať: čo sa o chemickej látke píše v karte bezpečnostných údajov? Aj odosielateľ z Alibaby by mal mať iných klientov a recenzie. Podľa mojich skúseností vedia celkom dobre, aké sú riziká, keďže nákup má určitú ochranu a mohol by im ublížiť. Ak povedia, že žiadny problém, potom je to dobré.

To znamená, že by nebolo super syntetizovať kokaín v kvasinkovom chrobákovi? Biosyntéza, ale je to rovnaký konečný produkt. To je to, čo mám ľudí, ktorí robia. Čoskoro to bude realita a komerčne životaschopné.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,401
Solutions
4
Reaction score
957
Points
113
Deals
1
V karte bezpečnostných údajov sa uvádza, že je to dosť hnusné a na prácu s nimi je potrebný celý ochranný oblek. Nevidím, že by sa Číňania príliš zaoberali americkými zákonmi. Ide o korporácie a obvinenie jednotlivých čínskych občanov z amerického trestného činu by bolo bezpredmetné, ak ich nemožno vydať. Tieto chemické závody ponúkajú veľa priamych prekurzorov, ale nemajú žiadne recenzie konkrétne od Američanov. Nedávno som videl niekoľko článkov o tom, že nejakí vedci upravili pomocou CRISPR austrálsku rastlinu tabaku na biosyntézu kokaínu. Ak využijete takéto znalosti a vybavenie, mohli by ste postupovať ako Číňania a jednoducho porušiť patent 🤔🤷
 

Edwganz

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Nepríjemné chemické látky? Nebezpečný oblek? Dang, čo robí váš "priateľ"? Neodpovedajte he he. Znie to úžasne. Takže to, že je to hnusné, neznamená, že by to spôsobilo problém. Všetko je na predajcovi, aby dodržal požiadavky na balenie. Musí byť voči nim veľká dôvera, aby ich dodržiavali, inak si viem predstaviť, že Číňania by to jednoducho označili ako niečo iné a povedali by "No worry no worry". To, že nie sú žiadne americké recenzie, mi hovorí, že tam ani nemajú priateľov, ktorí by vytvorili falošnú recenziu. Znie to ako no go amigo sorry, že to hovorím. Nejaký iný poskytovateľ s recenziami? Možno nie, čo je isté potvrdenie.


Úplne na to mon ami. To je to, čo robíme, lenže na takýto prirodzene sa vyskytujúci gén neexistujú ani nemôžu existovať žiadne patenty. Ak by mohli byť, chceli by ste byť tým, kto požiada o patent a pokúsi sa ho presadiť? Vtipný vtip. Ha ha.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,401
Solutions
4
Reaction score
957
Points
113
Deals
1
Pred rokmi som sa venoval pestovaniu húb a čítal som o patentoch. Ste zle informovaný. Kopírujte a vložte pre vás;
e Úrad Spojených štátov pre patenty a ochranné známky (USPTO) vydáva rastlinné patenty na nové a odlišné nepohlavne rozmnožované rastliny a úžitkové patenty na oprávnené vynálezy súvisiace s patentom vrátane génov, znakov, metód a častí rastlín. 25. augusta 2021
4bxYm9Kt3k

https://www.uspto.gov ' patentová politika

Ochrana rastlín a odrôd rastlín | USPTO

 

Edwganz

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
PVP. Úplne sa na to vykašlite a spomeňte si, keď vytvorili rozdiel, ktorý sa snažil prispôsobiť technické patenty biológii. Predtým to bol prípad Taq polymerázy, ktorá bola po predaji za 10 miliónov vyhlásená za nepatentovateľnú, pretože išlo o prírodný gén. Aj keď sa GMO rastlina môže patentovať, ochrana sa vzťahuje na vykonanú prácu, v podstate na jedinečné vlastnosti genómu. Žiadny prirodzene sa vyskytujúci gén nemôže byť patentovaný, pretože je prirodzený. To všetko znamená, že ste občanom USA, ktorý dodržiava zákony. Ja nie som. Jurisdikcia MFers! Vyzerá to tak, že čoskoro si budem pestovať kokakol. Keby sme doň mohli pridať THC a gény peyotlu, bolo by to perfektné. Ste za? Ako by sme to nazvali? Hlasujem za maricocabaccoyote.

Bolo by to super, keby sme sa pokúsili patentovať organizmus produkujúci kokaín. To nie je problém.
 
Last edited:
Top