Question Care este părerea dvs. despre opioide

HHH

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 21, 2024
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Ar trebui ca opioidele vândute să fie eliminate de pe piața neagră și lăsate doar pentru utilizări medicale?
Sunt heroina, fentanilul și alte opioide considerate droguri mizerabile și mortale?
Ar trebui cartelurile să ajungă la un acord privind oprirea producției de opioide?

HHH
 

PersonVPN

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 4, 2024
Messages
33
Reaction score
14
Points
8
HaHaHaHa//
Lol LOL LOL Lol...


Așa cum spunea Al Capone
Nimic personal, doar AFACERI!)


Nimeni nu va refuza să vândă droguri!
Și toate statele le controlează doar pentru a avea monopol!

Totuși, la fel ca alcoolul!)
Tutunul
Leac pentru răceli!))
Medicamente pentru alergii....


Gândiți-vă la acest subiect!
Nu aveți încredere în televizor!
Uitați-vă în jur!


De ce este posibil și chiar necesar?
Oferiți autonazie unei pisici, unui câine, unei vaci....
De dragul umanității!....compătimire..

Dar o persoană va fi tratată pentru cancer până la ultimul dolar!
Atât timp cât el sau membrii familiei sale au asigurare medicală și capitalul lor personal,

Iar o persoană bolnavă care nu are nicio speranță de vindecare va suferi... Chiar dacă își dorește din tot sufletul să primească o injecție letală, și să nu-și împovăreze rudele!

Întrebați-vă, de ce este așa!?
Și căutați răspunsul, nu în adâncul sufletului negru al medicului, ci în contul bancar al bancherului
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Prin urmare, cred că o mare parte din responsabilitate ar trebui să revină utilizatorului final. Aceștia trebuie să își cunoască limitele și să realizeze când lucrurile scapă de sub control. Ar trebui să își testeze drogurile și să cunoască dozele adecvate. Aceasta este o utilizare de bază a drogurilor pentru adulți.

Vânzătorii ar trebui să se asigure că produsele lor nu sunt contaminate încrucișat, iar produsele sunt listate ca fiind exact ceea ce sunt. Dacă vindeți ceva precum fent, trebuie să dozați corespunzător și puteți chiar să includeți instrucțiuni de dozare în lista de produse. Cumpărătorul trebuie să fie pe deplin informat cu privire la ceea ce primește.
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇪🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
82
Reaction score
92
Points
18
Deals
16
opioidele nu sunt o problemă, ele pot fi medicamente extrem de eficiente care fac diferența între o viață funcțională și una disfuncțională .
Represiunea federală asupra opioidelor nu a reușit să rezolve problema supradozelor - ba chiar a înrăutățit-o .
Iar entanilul și nitazinul doar mimează efectul opiului și al heroinei .
fentanilul medical este de 100 de ori mai puternic decât morfina, iar cel fabricat clandestin este de 1000 de ori mai puternic și este mortal, așa că ar trebui lăsat strict pentru scopuri medicale
 
Last edited:

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
66
Points
18
go to morphine clinic they will give 100x200mg pills, make an extraction, prepare the base with lime and reflux with GAA, then neutralize rection to ph 10-11 and let the oili layer harden off, and whoalq you got stronger analog then heroin
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
89
Reaction score
72
Points
18
Deals
18
După 25 de ani în care am luat și am avut de-a face cu opioide, consider că ceea ce este adecvat variază de la persoană la persoană. Unii oameni pot funcționa și folosi zilnic fără efecte secundare negative (în afară de posibile probleme de sănătate în cele din urmă, ca în cazul meu), alții scapă de sub control și ajung în închisoare, pe străzi, mergând la o clinică zilnic sau morți. Represiunea a agravat cu siguranță problema supradozelor. Cunosc persoane cărora li s-au redus sau eliminat analgezicele după mulți ani de tratament al durerii prescris de medic și care au dureri legitime. Ei plătesc acum o sumă ridicolă lunar pentru medicamentele lor și riscă să cumpere o pastilă presată. Fiecare situație este diferită. Știu că persoanele care controlează "criza opioidelor" și cei care decid ce poate și ce nu poate fi prescris și în ce cantitate fac mai mult rău decât bine. Pentru cei care vând medicamente presate cu fent sau chiar fără fent, dacă aveți de gând să o faceți, angajați un chimist sau învățați singuri și faceți-o corect. Dacă o pastilă este falsă, de ce să o faceți să arate ca una care nu este, cu excepția cazului în care intenționați să păcăliți pe cineva. Dacă presați pastile, faceți-vă propria marcă sau marcă și nu mai faceți să pară o Oxy 30 când nu este. Acest lucru îngreunează vânzarea pastilelor adevărate, iar cumpărătorii au încredere în tine atunci când vor ceva adevărat. Acesta este lucrul care mă deranjează cel mai mult. Care este scopul? Aici este un oxy pentru tine, dar nu este cu adevărat oxy... De ce să-l faci să pară așa? De ce să-i spuneți oxicodonă, când în mod clar nu este?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Cred că piețele ar trebui să adopte acest lucru!! Este o idee excelentă pentru toate produsele farmaceutice presate. Mă întreb cum ar putea fi depistate presele dacă cineva ar încerca să preseze falsuri?
 
Top