Question Ar trebui să publice videoclipul sintezei glicidatului pmk

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
pe pagină se află videoclipul cu sinteza glicidatului de bmk

Trebuie să scoată videoclipul glicidatului pmk
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Prietene, PMK etil glicidat (CAS; 28578-16-7) și PMK metil glicidat (CAS; 13605-48-6) sunt ușor de obținut de la furnizorul chinez, avem nevoie de sinteza chimică a precursorilor chimici care sunt greu de obținut, de exemplu sinteza chimică a MDP2P (CAS;
4676-39-5).
;)
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
43
Points
28
Aceasta este ușor de găsit pe forum... Investiți ceva timp de căutare, practică și frustrare și veți fi răsplătiți.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
nu este atât de ușor. furnizorul chinez poate modifica factura de achiziție a oricărui produs chimic. acest aparat digital numit TRUNARC detectează în câteva secunde că este într-adevăr. Este modalitatea pe care o au agenții vamali din fiecare țară, poate face clar faptul că factura emisă este falsă, numele declarat de compania chineză
 

Attachments

  • kSJRpxT9bn.jpeg
    kSJRpxT9bn.jpeg
    38 KB · Views: 132
  • thTZ2crbHg.jpeg
    thTZ2crbHg.jpeg
    28.1 KB · Views: 129
  • nIQUi0k*****B.jpg
    nIQUi0k*****B.jpg
    25.7 KB · Views: 136
  • H4Dre7mhxL.jpg
    H4Dre7mhxL.jpg
    552.3 KB · Views: 133

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Cunosc acest dispozitiv, l-am văzut folosit de vameși în diverse videoclipuri pe YouTube, dar sunteți sigur că poate detecta PMK etil sau metil glicidat? Nu toate coletele în vamă sunt inspectate, totul depinde de mai mulți factori, deci este noroc mai mult decât orice, de asemenea, în Alibaba, chiar dacă vânzătorul chinez schimbă numele produsului chimic pe factură, dacă efectuați plata prin asigurarea comerțului , vor exista puține șanse de a fi înșelat, deoarece puteți deschide o dispută împotriva vânzătorului și puteți solicita o rambursare.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Eu chiar nu știu dacă pot detecta pmk ley și practic identifică toate probele nu trebuie să fie droguri clasifică componentele ca precursor sau nu.
În ceea ce privește vama, depinde mai mult de scaner, deoarece identifică prin intermediul culorilor, văd că este un produs organic și procedează la examinarea facturilor și a expeditorilor și oricine primește de acolo, continuă să examineze încărcătura într-un mod mai mult sau mai puțin neavenit, mai mult sau mai puțin așa lucrează ei.
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2023
Messages
86
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Glicidat de etil PMK (CAS; 28578-16-7)

Vă putem oferi un preț de 120¥/kg

PMK glicidat de metil (CAS; 13605-48-6)

Este ilegal să se interzică vânzările în China
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
43
Points
18
Atunci când folosiți companiile chinezești potrivite, acestea au un serviciu complet de protecție internă la ambele capete, vama nici măcar nu vede tot ce am comandat de la bloomteckz k. China, de la 1 kg la 1 tonă, am primit ok, trebuie doar să vă dați seama de munca de acasă pe care v-am dat-o. Totul pe o placă de aur
Am de gând să dea noul membru precursor furnizor un du-te până acum el a trecut testul el este punctual răspuns ut rapid și este dispus să vâneze în jurul valorii de tine pentru a face visele tale devin realitate a mea la produsul trans 4 metilaminorex din nou pentru toți să încerce odată ce aveți acest produs nu va folosi meth un câștig acest lucru a fost meth original de gheață este versiunea pachet de sărăcie a acestui medicament
 
Top