Question Noul folder de conversație este nașpa, nu-i așa?

DeltaBoy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 13, 2024
Messages
20
Reaction score
10
Points
3
băieți, noul dosar de conversație este nașpa. plin de bug-uri și nici măcar nu puteți vedea (înainte de a face clic pe conversația specifică) cu cine a făcut conversația. :(
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Ce este greșit? Descrieți problemele în detaliu.
De asemenea, puteți reveni oricând la versiunea veche.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
102
Reaction score
41
Points
28
Deals
12
Principala problemă este dactilografierea. Din câte am înțeles, "formularul de introducere a mesajului" actualizează conținutul la fiecare 10+/- sec. Dacă mesajul tastat nu a fost trimis în acest interval de timp, acesta dispare. Trebuie să tastez de la început((((

Asta este ceea ce văd.
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Vă mulțumim! Vom repara asta acum. Vă rugăm să nu ezitați să postați aici orice erori pe care le găsiți. Le vom rezolva cât mai repede posibil.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
102
Reaction score
41
Points
28
Deals
12
Încă două bug-uri pentru dvs.
1. similar cu cel pe care l-am postat anterior. scriu un mesaj, dacă în acest timp vine un mesaj din partea opusă, formularul este reîmprospătat și tot ce scriam dispare.
2. încercați să editați mesajul pe care l-ați trimis. veți vedea problema
 

DeltaBoy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 13, 2024
Messages
20
Reaction score
10
Points
3
În fiecare "conversație" nu puteți vedea cu cine este conversația, cel puțin până când nu faceți clic pe ea. Se creează o confuzie.
 

DeltaBoy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 13, 2024
Messages
20
Reaction score
10
Points
3
În plus, nu-mi place faptul că conversațiile Escrow se amestecă cu conversațiile normale. Cred că este mai bine să le păstrăm separate, așa cum era înainte.
Și, în general, se pare că "mesajele private" au devenit "chat privat". Cred că, dacă este posibil să separăm - să avem mesajele private ca implicite și, în plus, dacă doriți să începeți un chat cu un utilizator, atunci va fi posibil să o faceți separat.
 
Top