Question *SUGGESTION* Tip Jar?

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
95
Points
28
După debacle mele recente taxe și într-adevăr doar pentru o mulțime de ajutor am primit deja cred că ar fi foarte frumos să fie capabil de a face clic pe o casetă pe profilul unei persoane și trimite doar un sfat, ar putea genera o adresă temp btc ca portofelul face?

În concluzie, aș dori o modalitate ușoară de a arunca doar câțiva dolari la cineva fără a fi nevoie să confirme sau să facă ceva. Pot număra patru membri din vârful capului meu cărora li se datorează niște monede.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Acest lucru obișnuia să fie super comun pe piețe în anii '20. Pare să se fi pierdut. Cu toate acestea, LE l-a depistat pe OxyMonster de pe piața Dream datorită unui borcan de bacșiș pe care l-a încasat. Fiți atenți cu fondurile dvs. toată lumea
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
95
Points
28
Întotdeauna ceva prostesc care te prinde
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Foarte adevărat, dar, pentru a fi corect, urmărirea blockchain a fost încă un fel de nou. Asta e problema pe care o văd cu Bitcoin. Tranzacția dvs. este pentru totdeauna postat pe blockchain Bitcoin
 
View previous replies…

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
95
Points
28
Ați folosit/sugerați WasabiWallet? Coinjoins dvs. btc și oferă un procent asupra anonimatului fondurilor dvs., am fost folosind că, împreună cu amestecarea fondurilor între portofele înainte de a face achiziții se simte "destul" de sigur, dar da, există întotdeauna o urmă de hârtie. Întrebarea este: "Cât de mult sunt dispuși să obțină detalii? În general (cu excepția cazului în care am cel mai mare ghinion) m-am simțit destul de în siguranță folosind această metodă
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Nu am folosit-o, dar cu siguranță o voi verifica. Vă mulțumim pentru partajare!
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
95
Points
28
PS Tocmai am aflat că este interzis/ilegal de utilizat în SUA, deci ȘTIȚI că trebuie să fie bun ;)
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Îl puteți folosi totuși tor?
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
95
Points
28
Cred că acesta este modul în care funcționează
Documentație

Anunțați-mă dacă descoperiți că nu este așa lol
 
Top