Question Fumezi ketamină?

Die*****

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
23
Reaction score
9
Points
3
Orice informație este apreciată LOVE
 

Elsie

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 14, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
De câțiva ani mă uimește faptul că mai multă lume nu știe despre k-rock. Tuturor celor cărora le spun, niciunul dintre ei nu mă crede, dar când află devin obsedați!
Pretindeți că este cocaină și gătiți-o în crack. Poți folosi sifon, eu prefer amoniacul, leșia merge și ea, dar ar trebui să te asiguri că a fost clătită bine. Bagă-l în crackpipe și claxonează. Sau poți să o faci pe un cui, care este cel mai bun mod.
Puteți, de asemenea, să vă amestecați sarea K cu cocaină în orice proporție și să gătiți amestecul pentru a crea o piatră hibridă.
Nu-mi vine să cred că mai multă lume nu știe despre asta, mai ales că drogații cer mereu o piatră nouă de fumat.
În mod normal, fumatul ketaminei nu este un lucru bun. Aveam un coleg de cameră care păcălea oamenii umplând o pipă de metamfetamină cu K, topind-o ușor și dând-o oamenilor ca și cum ar fi fost jib. Se înroșea în pipă, apoi se înecau cu fumul otrăvit. Pur și simplu îngrozitor!
Acum 19 sau 20 de ani a circulat un lot de metamfetamină contaminat cu o cantitate infimă de ketamină. Nu suficient cât să observi când faci șine, dar suficient cât să aibă gust de rahat și să coloreze pipa în roșu. Trebuie să fi fost un lot mare sau a fost dat mai departe pentru că a continuat să apară timp de 6 luni.
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
79
Reaction score
52
Points
18
Fumatul de sintetice este cancer pur pentru mine. Nu v-aș recomanda, dar dacă o faceți, fiți în siguranță.
 
Top