Amfetamină urât mirositoare în Europa

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Amfetamina europeană miroase foarte foarte diferit de amfetamina din America de Nord, consider eu.
Am vorbit cu câteva persoane și mi s-a spus că în Europa (cu excepția Țărilor de Jos) iau uleiul de amfetamină și, în loc să îl purifice și să îl cristalizeze, îi adaugă cafeină și tot felul de substanțe diferite, iar dintr-un litru de ulei fac 5-6 kilograme de pastă ciudată de amfetamină.
Aveți idee ce adaugă și cât de nociv poate fi uleiul de amfetamină nepurificat?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Acestea sunt produse amf sare și tăiate de cofeină. Acest amestec are o influență negativă asupra unui sistem cardiovascular.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93

Da, este atât de ciudat, oamenii din Germania tind chiar să le placă mai mult tăiat cu Cofeină..

Formula tipică aici pentru a trece de la Freebase la Speed este: 1L Freebase + 2L IPA/Metanol + reduceți la un ph de 6-7 și puneți-l în congelator..care este deja foarte nepură și nesănătoasă, dar 5-6 kilo din 1l sună foarte greu pentru mine omule, probabil că unii oameni chiar fac asta..

Sunt atât de obișnuiți cu asta încât unora nici măcar nu le place când oamenii le vând netăiate..atât de ciudat..
 

Oppenheimer

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 31, 2022
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
Nu știu de ce cineva și-ar dori atât de mult reducerea amfetaminei.
Doar tablete de cofeină feroviară la acel moment. Cred că sunt un pic purist cu drogurile mele. Întotdeauna îmi place să știu exact ce și cât de mult este în interiorul ceva înainte să-l iau. Pe de altă parte, am câțiva prieteni care, atunci când au fost confruntați cu o substanță necunoscută la o petrecere, au tras o dușcă fără să pună întrebări. Nu e chiar pentru mine.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Adică au pus 3-4 kg de cofeină în uleiul de amfetamină?
Mă întreb ce impurități are uleiul în el dacă nu este cristalizat.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93

Sunt 100% de acord cu dumneavoastră. Cred că este vorba doar de faptul că multor oameni chiar nu le pasă și/sau nu sunt conștienți de riscul produselor tăiate.
Nu spun că a lua droguri este cel mai sănătos lucru de făcut, dar poți să strici multe în corpul tău cu amestecurile de rahat tăiate :D
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93

Nu am auzit niciodată ca cineva să pună atât de mult în ea și, conform rapoartelor oficiale, puritatea pastei de amfetamină în Europa a crescut de la 10% la 25/30% în ultimii ani, deci cred că oamenii devin mai conștienți de faptul că nu trebuie să pună "prea" multă cofeină în ea.

Din ceea ce știu eu, oamenii merg 1:2 cu ulei:IPA/Metanol și apoi adaugă 10%-25% Cafffeine
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Totuși, dacă are o puritate de 25 %, înseamnă că este amfetamină de gunoi care nu a fost curățată corespunzător
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93

Categoric!

De cele mai multe ori, IPA nu este evaporată suficient de bine și/sau uleiul nu este curățat corespunzător de alte subproduse... ceea ce face ca uleiul să fie deja impur

Cu amestecul obișnuit pe care dealerii stradali îl fac pentru a transforma uleiul în viteză, situația devine și mai gravă
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Prin urmare, este logic să se obțină 6 kilograme dintr-un kilogram de petrol dacă nu se poate obține decât o puritate de 25 % după cristalizare.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Nu veți obține un aspect prezentabil pentru această masă ca sulfatul de amfetamină. Ar fi o gumă uleioasă.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Lol exact, asta vând ei.
Dacă este lipicios, ei cred că este pur, aparent.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Lol, dacă vi se pare trist, așteptați să auziți despre viteza roz pe care o vindeau. ( Bănuiesc că este roz din cauza contaminării cu mercur)
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
Ei bine, îmi pare rău să spun, dar presupunerea ta este greșită în cele mai multe cazuri. în cazul în care în cazul în care este chestii de stradă se face cu procedura Leuckart 90% din timp. scalarea reacției Hg până este greu trecut un anumit punct. Leuckart rămâne încă calea cea mai viabilă din punct de vedere economic pentru producția de masă. precum și o culoare roșie fiind caracteristică de supra-acidificare, solvent non-polar este utilizat pentru a extrage sau este distilat cu aburi, astfel încât chiar dacă există contaminare nu este suficient pentru a pata roz.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Dar nu este roșu, este roz. Am avut ceva la un moment dat și am făcut o spălare pe ea și a eliminat o parte din colorare.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Din punct de vedere chimic, majoritatea lucrurilor vândute în țările din Europa Centrală, cum ar fi Germania, nu sunt bine prezentabile, din păcate.

De aceea, eu unul m-aș concentra doar pe fabricarea unui ulei curat și i-aș lăsa pe alții să distrugă produsul dacă aleg să facă acest lucru.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Presupunând că uleiul/baza liberă ar fi pură (99%), ar fi 1L freebase + 2L IPA + 0,45Kg Caffeine, ceea ce ar însemna o masă totală de 3,45Kg Paste, ceea ce duce la o puritate de aproximativ 29%

Pentru 6Kg din 1L freebase cu aceeași rețetă, ar fi chiar mai rău, ca probabil 15% - 17%, ceea ce este cu mult sub standardul actual al pieței din Europa Centrală (cu excepția Țărilor de Jos)
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Vrei să-mi spui că folosesc IPA pentru a-și tăia uleiul de amfetamină?? Asta e bolnav
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Cu siguranță.

Ei folosesc IPA sau alte alcooli împreună cu cafeina, ceea ce este o combinație foarte nesănătoasă pentru inimă.

Trecând prin rapoartele poliției din țările din Europa Centrală (în ciuda Țărilor de Jos), calitatea vitezei s-a îmbunătățit de fapt în cursul ultimilor ani, de la o medie de aproximativ 15% la 30% de fapt, dar este încă incredibil de îngrozitoare
 
Top