Question Share of a thought

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Bună tuturor, am fi cu acest forum câteva luni în urmă, oameni minunat, aș dori să spun vă mulțumesc tuturor pentru a ajuta reciproc pe drumul de chimie și de creștere

Am scris acest post este că am o întrebare ca să vă întreb băieți, eu locuiesc în Malaezia și mi-ar plăcea să fiu un dealer de droguri, trafic de droguri online, dar realitatea nu este atât de ușor, majoritatea malaezienilor nu sunt încă familiarizați cu criptografie și nu se ocupă de droguri online, am întâlnit câțiva dealeri singura modalitate prin care își câștigă existența este să ajungă pe stradă și să înceapă să vândă

Sunt programator calificat și mi-am folosit toate economiile pentru a ajunge pe această cale de dealer de droguri, pot avea sfaturi de la voi? Ar trebui să continui sau înapoi la viața de birou?

Doar ca o remarcă secundară, furnizez unele substanțe malaeziene, cum ar fi XTC, ketamină, noid etc. Acum am de la un furnizor local, există vreo șansă să fac trafic internațional?

Am ales prima dată acest drum este pentru că am vrut să mă investesc pentru a deveni un hacker, dar această investiție are o sumă imprevizibilă de bani, și am văzut foarte puțini traficanți de droguri în jurul meu au făcut poveștile lor de succes, de aceea am ales acest drum la început, vă rog să nu mă judecați, m-am întrebat în ultima vreme ar trebui să continui și foarte frustrat, vă rugăm să lăsați comentariul dvs. voi fi foarte apreciat, mulțumesc
 

Waterman1967

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 23, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
În primul rând, trebuie să înțelegeți că este o meserie periculoasă, mai ales acolo, unde oamenii vă vor lua tot ce aveți și nu vor ezita să vă ucidă pentru asta. Aș spune că, dacă ai fi în stare să trimiți niște ketamină de calitate superioară încă în sticlă și să o aduci cumva în SUA, ai fi foarte bogat foarte repede. Este foarte populară, la fel și DMt și 96-48-0. De fapt, aș fi și eu interesat să vorbesc despre K. Dacă poți găsi o sursă de GBL în partea ta de lume, ai fi cel mai norocos dealer din lume, pentru că ai avea nevoie doar de un client. Eu.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
bro doar pentru a fi clar, sunteți în căutarea dealer care poate livra substanța în SUA?
 

Hated Chimicals

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 20, 2022
Messages
4
Reaction score
6
Points
3
Bună ziua,

Sunt literalmente în aceeași poziție ca tine, devenind un hacker nu este 1 2 3, am o mulțime de cunoștințe despre domeniul IT / TIC, dar banii nu vor curge atât de ușor. Prin urmare, am ales să intru în lumea medicamentelor ca Lab Creator pentru alți chimiști. Caut doar unde pot găsi furnizorii online și unde pot menține contacte bune.

Vreau să devin un creator de laboratoare online, dacă cineva are nevoie de un laborator mă voi asigura că obține toate materialele de care are nevoie, aș putea să te folosesc ca programator.

Hai să vorbim în privat.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Ei bine, pot spune că puteți avea toți furnizorii și contactele necesare aici BB Forum, Administratorul este super prietenos și înțelegător, Pros aici sunt de mare ajutor.

sigur 😄️
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
442
Reaction score
679
Points
93
Echipa noastră dezvoltă noi perspective de care mulți dintre utilizatorii forumului nostru pot profita.
Mulți dintre voi gândiți progresiv, gândiți-vă la comerțul pe internet, securitate, criptografie. Dar piața drogurilor este în mare parte conservatoare, lucrează conform vechilor reguli, pentru bani cu contact personal. Dar tehnologia și timpul își vor face treaba, va veni momentul în care toți cumpărătorii și vânzătorii vor merge pe darknet, pentru că este mai sigur, pentru că puteți găsi mai multe contacte și există mai multe oportunități de dezvoltare.
Vă ajutăm cu multe probleme și acesta este motivul pentru care a fost creat forumul nostru.
Vă vom ajuta să dezvoltați un sistem de lucru sigur, să găsiți substanțe noi pentru piață, să creați un laborator, să selectați substanțe chimice legale pentru piața și legislația dumneavoastră. Împreună ne putem dezvolta.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Mulțumesc pentru răspuns, este o sursă de inspirație, piața medicamentelor din țara mea funcționează în mod tradițional, primul meu gând este să dezvolt și să promovez medicamente noi/cunoscute precum 2-CB și metamfetamină pe piața mea de aici, dar sunt atât de blocat în desfășurarea afacerii mele, deoarece clienții țintă o doresc în mod tradițional, frustrant, mă gândesc să export fără nicio experiență la nivel mondial, am vrut să testez trimiterea a 1 sau 2 colete către aceste servicii de expediere, dar configurarea laboratorului și testul de export sunt în așteptare din cauza fondurilor insuficiente,

obosit de acești escroci, din fericire avem zeroday aici pentru a se asigura că substanța noastră RC poate fi garanție de livrare, doar comandat zile în urmă încă în așteptare, așa că am decis să-l împinge un pic mai mult prin partajarea link-ul meu BB grup la mass-media sociale în țara mea pentru a face publicitate substanțele mele pe mână, oricum voi primi finanțarea înapoi și de a face noi medicamente sau poate un nou mod de a consuma, cum ar fi fabricarea de amfetamină în stick nazal sau sforăit spray, ca această piață încă rulează chestii vechi
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Ei nu știu ce vor. împingerea substanțelor noi pe piață este mai dificilă decât a celor care sunt stabilite. conectați-vă cu elementele de distribuție existente și oferiți-le mostre gratuite fără obligații. puritate ridicată și preț bun și veți fi în măsură să împingeți pe piață. trebuie doar să fiți bun la discursul de vânzări, să cunoașteți oamenii potriviți și să aveți produse de înaltă calitate de rezervă la început.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Am uitat de "mostre gratuite", probabil ar trebui să fac asta în loc să continui să împing anunțuri
 

kingkudo

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 2, 2022
Messages
2
Reaction score
3
Points
1
Bună băieți, se pare că putem face un grup de echipe malaysiene IT-droguri. ;)
Lăsați-mă să știu dacă pot colabora. Sunt, de asemenea, un programator din Malaezia. Dar scopul meu final este de fapt să găsesc cel mai bun medicament de calitate de la furnizorii locali. Lol. Poate mi-ar plăcea să contribuim împreună, deoarece acest lucru este încă ceva nou în Malaezia. Adică să o faci online.

Noroc.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Sigur omule, mă bucur că am găsit pe cineva care a avut aproape același interes ca mine și din același fundal lol, am încercat câteva metode, făcându-l on-line, asta e aici eu sunt, nevoie de lanț de aprovizionare puternic înainte de a putea face on-line, am folosit pentru a revinde medicamente de la DN la locale, se pare că am pierdut toți clienții mei și ei nu se mai întorc atunci când lanțul meu supler rupt

Așa că am decis să o fac eu însumi, fără retailer, și pot avea medicamente de cea mai bună calitate din propriul meu laborator hahaha, mă bucur să te cunosc, îți trimit un PM ori de câte ori am nevoie de ajutorul tău sau așa
 

MrPiolska

SCAM
New Member
Joined
Sep 10, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
care este numărul de ani de închisoare pentru trafic de droguri în țara dumneavoastră ?? Cum puteți fi sigur că furnizorul dvs. nu va spune poliției că vindeți droguri? Cum puteți fi sigur că coletul nu va fi interceptat de poliție?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
King
King puteți obține CAS #96-48-0 în Malaezia este un solvent foarte comun, dar este foarte controlat aici și prietenul meu din Malaezia spune că nu este foarte controlat în țara dumneavoastră?
Caut pe cineva care poate trimite în SUA? Da, absolut.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
7 ani de trafic de iarbă
1 an de cultivare a buruienilor
2 ani de trafic cu alte substanțe

nu am avut niciodată o întâlnire față în față între furnizor și grupul meu (iată de ce am primit multă înșelătorie)

am metodele mele de trafic și livrare, dar nu am avut niciodată o experiență peste mări
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Da, prietenul tău are dreptate, nu este foarte controlat în MY

Nu, nu se poate, nu am o astfel de afacere de export de pește pentru a ajunge la dvs., dar caut alte metode pentru a sprijini SUA, nu fac asta până când nu sunt 100% sigur că se poate face
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Da, nu este atât de dificil, trebuie doar să plătiți o primă pe care am găsit-o și trebuie doar să găsiți un expeditor, iar eu vă pot ajuta cu asta, cheia este obținerea acestor articole la o rată la care puteți face niște bani.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Există o nouă modalitate care a apărut recent. navele de marfă vând bilete pasagerilor care au încărcături pe care vor să le supravegheze Theo sau pe care vor să le supravegheze. este foarte ieftin și poți lua cu tine 1 500 de kilograme de încărcătură.
 
Top