Deontologia vânzătorului

Wario

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 16, 2023
Messages
43
Reaction score
32
Points
18
Bună tuturor sper că toată lumea este în siguranță,

Am făcut acest post pentru a spune tuturor gândirea mea despre vânzarea de droguri tari,
Vindeți un produs și este responsabilitatea dvs. dacă cineva moare din cauza unui produs de calitate slabă și / sau de calitate proastă, majoritatea posturilor de sinteză vă oferă informații privind purificarea / recristalizarea și punctul de topire pe care trebuie să le faceți, este alegerea dvs. să amestecați droguri pentru propriul consum, dar nu pentru cumpărător.

Este alegerea dvs. să vindeți droguri, așa că vă rugăm să o faceți în modul cel mai etic și mai pur, trebuie să vindem droguri abordând eticheta cea mai medicală posibilă.
Nu este un joc și dacă cineva a murit din cauza unui produs pur, nu este vina voastră, dar dacă cineva moare sau are o problemă medicală pentru că voi (sau cei de deasupra voastră) ați amestecat un produs, este 100% vina voastră.

Inutil să spun că acum există teste pentru produse ilegale mai peste tot în Europa.

A avea deontologie ca vânzător nu este un plus, este cel mai de bază lucru ca în orice alt loc de muncă, este singura modalitate de a termina poate într-o zi războiul împotriva drogurilor.

Pace ❤
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
218
Reaction score
224
Points
43
Cuvinte frumoase și absolut corecte. Îl susțin!
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
52
Points
28
Este 100% oppinionul meu să vând cosumatorului exact pentru ceea ce plătește. Am fost destul de mult timp dependent de substanțe nocive și amestecul îmi rănește extrem de mult corpul. am încercat, de asemenea, destul de mult timp pentru a-mi îndepărta colegii de aceste lucruri. Dar, în cele din urmă, am încercat să vând adevăraților dependenți chestii foarte bune și să-i avertizez pe cei care se droghează pentru prima dată cu privire la riscuri și să încerc să-i scap de ele. Substanțele neclare și necunoscute sunt foarte periculoase pentru corpul fiecăruia. Cu substanțe clare vă puteți informa înainte de a le folosi, dar cu amestecuri nu se știe niciodată.
 
Top