Looking for a vendor Căutarea furnizorilor de Alpha-PVP other Pyrro în Europa

sleeplessmania

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 6, 2022
Messages
23
Reaction score
35
Points
13
După cum se menționează în titlu, caut un vânzător / chimist / profesionist / sau doar o persoană care este în măsură să furnizeze cristal / pulbere alfa-pvp mdpv a-php a-pihp autentic de înaltă calitate.
Aș fi dispus să cumpăr cantități de la 5 la 1000g, în funcție de experiența cu vânzătorul.
Este o necesitate ca sursa țării de unde ar fi trimis este Europa, de preferat Polonia / Slovacia / Czezch etc..
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
Dacă doriți, am 4mmc numai pot trimite în Polonia din Polonia
 

sleeplessmania

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 6, 2022
Messages
23
Reaction score
35
Points
13
Apreciez cu adevărat efortul dvs. de a-mi oferi ceva ce nu am menționat în mod explicit nici în titlu, nici în descriere.
dar trebuie să refuz deoarece caut substanțele menționate, nu pe cele care nu sunt menționate.
mulțumesc gândul, o zi bună.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
442
Reaction score
678
Points
93
Sinteza de a-PVP este foarte simplă, iar toți reactivii sunt disponibili. Încercați să o sintetizați singuri.
 

sleeplessmania

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 6, 2022
Messages
23
Reaction score
35
Points
13
Conștient de acest lucru, am studiat tot ce este legat de sinteza amfetaminelor substituite, chimia organică, am făcut eu însumi experimente mai mici.
În prezent, nu mă aflu într-o poziție în care să îmi pot permite să cumpăr echipamentul de laborator specific în care aș putea experimenta confortabil și, de asemenea, dacă se întâmplă să eșuez, nu pot pierde nimic.
 
  • Like
Reactions: vis
View previous replies…

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
Nu ai nevoie de niciun echipament de laborator pentru a face pvp
 
  • Like
Reactions: vis

sleeplessmania

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 6, 2022
Messages
23
Reaction score
35
Points
13
Din punct de vedere tehnic, bineînțeles că nu dispuneți de echipamente profesionale, dar, după cum am menționat mai sus, nu caut cu adevărat să ghettosintetizez lucruri.
Prin echipament m-am referit pur și simplu la spațiu, articole, precursori și reactivi și la orice altceva care ar fi necesar pentru cineva care nu a sintetizat încă nimic.
"încă", dar în curând:)
 

Oscar18

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 2, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Dar este Valerophenone și Pyrrolidine este legal de a cumpăra online în furnizorii locali de produse chimice
 
  • Like
Reactions: vis

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
114
Points
33
Deals
62
Din câte știu eu, majoritatea vânzătorilor au încetat să mai producă A-PVP, deoarece acesta are o părere foarte proastă la televizor, iar dacă sunteți prins ca vânzător de PVP veți fi tratat foarte rău (sentință mare la tribunal pentru că ați făcut oameni zombie)
Majoritatea vânzătorilor au cercul lor de revânzători și nu le pasă deloc să fie în vizorul LE. Știu că majoritatea oamenilor o vând IRL
 

sleeplessmania

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 6, 2022
Messages
23
Reaction score
35
Points
13
Vă mulțumesc pentru informațiile utile, în curând voi lua legătura cu dvs.
 
  • Like
Reactions: vis

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
de ce nu încercați cristalul KU din stocurile din SUA?
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
KU cristal par a fi comparate în primul rând cu Eutylon care nu-mi place, este slab, vinde rău.
EditCopie a mea acum necesară ca actualizare revigorantă; răspunsul meu în firul similar despre drogurile mele preferate:
"Există doi furnizori polonezi cu APVP de bună calitate și preț hg kg. Se pare că multe companii din China (dominate de escroci) vând cel mai ieftin apvp penalizat aphp mdpv 4mmc mdma etc. Cu cât costă mai mult apxp - cu atât sunt mai multe șanse să-l obțineți, concluzionez după logică și experiența citită (dacă este prea ieftin pentru a fi adevărat). Trebuie să întrebați compania de mai mult. Începeți cu căutarea CAS a 4MMC Hcl pe guidechem. Eu încă încerc să mă descurc..."
 

Ricardo10

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 3, 2024
Messages
12
Reaction score
11
Points
3
mă puteți pune în legătură cu companiile din China pentru a afla care sunt prețurile?
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Am probleme cu partenerii mei junkie necesare pentru configurarea vânzărilor (ei bine, ei sunt idioți), și am fost destul de china înșelat până acum, dar sper că acest pachet să fie corect, așa că am fi șeful importator. Dar acest vânzător secret nu voi expune la început, trebuie să fiu compensat și să-mi câștig pierderile, iar partenerul meu nu-mi place să dau acest avantaj unic. Când îl vom obține, asta este, așa că doar așteptați-l🥱
 
Top