Cerere de consultare privind MDMA prin hidrogenare catalitică

phenethylaminefanatic

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Bună ziua,

Lucrez în prezent cu unii colaboratori pentru a stabili producția de MDMA la scară considerabilă. Se pare că orice dincolo de poate câteva kilograme la un moment dat necesită o configurație adecvată de înaltă presiune pentru hidrogenarea catalitică. Desigur, aceasta este o muncă destul de sofisticată și periculoasă, dincolo de experiența mea de lucru la presiune atmosferică, așa că solicit consultarea părților cu experiență în acest domeniu.

Înțeleg că este un subiect sensibil, așa că nu ezitați să îmi trimiteți un mesaj privat. Nu pot oferi compensații până când nu începem să lucrăm la proiectul actual (3-MMC), dar mă bucur să fac noi conexiuni și să dezvolt relații între timp.
 

phenethylaminefanatic

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
În special, sunt curios dacă cineva a avut succes în utilizarea catalizatorilor, alții decât dioxidul de platină (catalizatorul lui Adam), așa cum am văzut frecvent. Chiar și unele povești de succes în general ar fi foarte motivante. Sunt sigur că există o mulțime de informații online pe care va trebui să le cercetez în ceea ce privește protocoalele de siguranță care lucrează cu reactoare de înaltă presiune, ar fi doar frumos să iau legătura cu unii colegi din domeniu.

Am experiență în sintetizarea 2C-B, 2C-C, mescalină și DOB la scară micro/laborator. Nu sunt străin de literatura științifică sau de procedurile complexe, deoarece lucrurile care necesită precizie sunt punctul meu forte. Am impresii foarte pozitive despre acest forum și aștept cu nerăbdare să iau legătura cu unii dintre voi.
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
62
Reaction score
32
Points
18
Aveți deja un vas de înaltă presiune cu agitator și pereți dubli pentru răcire? platină, , hidrogen bottels? Un regulator pentru hidrogenul dvs. etc.?

și la ce scară îți faci 3mmc? Și vă obțineți produsul alb direct după recristalizare? Sau trebuie să spălați? Și care este randamentul tău

Poate vă pot ajuta un pic
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Atâta timp cât sunt în joc banii, resursele și reputația băieților voștri, eu zic să măriți amploarea, atunci când aveți probleme este atunci când vă transformați din stăpânul propriului destin în sclavul altora și asta se poate întâmpla peste noapte. Spun asta din experiență, dar asta nu înseamnă că este adevărul absolut. Oamenii sunt mai deștepți decât mine. Oamenii sunt mai buni în afaceri decât mine, așa că părerea mea este ca o stea de mare împuțită
 
Top