Question De ce anunțul meu este șters

Jekiffe

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 27, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Bună ziua tuturor am postat de 2 ori o întrebare deoarece caut ulei numit A sau pnp nu cunosc termenul excat ci un ulei care este amestecat cu alte produse pentru a obține viteză în pastă există cineva care vinde acest lucru sau știe unde se poate găsi vă rog? Și de ce anunțul meu a fost șters de 2 ori vă rog?
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
trebuie să postați în limba engleză

dacă puneți întrebarea bine formulată și cu limbajul corect vă vor răspunde
 

Jekiffe

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 27, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Ok vă mulțumesc și vă întreb dacă cineva vinde sau știe unde să găsească ulei spune "A" sau pnp nu știu termenul exact, dar ulei pentru a face pasta de viteză cel pe care îl amesteci cu metanol și acid pentru a obține pasta vă rog vă mulțumesc
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
puteți contacta @aaronstevens sigur vă poate ajuta @asbbgate pe telegram
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
66
Points
18
Yup mate, trebuie să vorbești engleza (sunt destul de sigur că am mai văzut pe un forum francez, LMP sau cosa nostra poate).

Cred că cauți amfetamină freebase, care se numește uneori ulei A și se găsește în speed. De asemenea, puteți cumpăra amfetamină HCl (pulberea) și apoi freebase folosind, de exemplu, amoniac (amintiți-vă doar că puteți trece liber de la amfetamină HCl, solidul, la freebase, uleiul).

Dacă aveți vreo întrebare, putem vorbi prin mesaj privat în franceză, dacă preferați
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Numai cu amoniac voi lăsa amfetamina în bază liberă? Atunci cum o pot face din nou clorhidrat?
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
66
Points
18
Acesta este un exemplu tipic de reacție acid-bază. Atunci când reacționați o sare de amfetamină precum clorhidrat de amfetamină (HCl) sau sulfat de amfetamină cu o bază precum amoniacul, baza elimină partea de HCl pentru a produce amfetamină freebase. Sărurile sunt de obicei solubile în apă, în timp ce baza liberă nu este.
Puteți utiliza aproape orice bază pentru a face acest lucru. Dacă doriți să alegeți una, dar nu sunteți sigur că va funcționa, puteți căuta "amphetamine freebase with ****", stelele fiind baza aleasă.
 
Top