• Welcome to the Australian section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, there is nothing we can do to help you.

Adelaide Servicii poștale împotriva unei persoane care m-a înșelat

FightMate

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Hei,

Căutând ajutor de la orice Aussie cool, Vreau să văd dacă cineva poate ajuta cu postarea unei scrisori către un scammer care ne-a înșelat pentru mii de $. Putem să vă arătăm dovezi etc. Ar putea fi locuri de muncă în curs de desfășurare

Avem o adresă pentru persoana din Adelaide, dar sunt situate în străinătate.

Aruncați-mi un DM dacă puteți ajuta. Ar fi foarte recunoscător. Fericit să compenseze pentru a ajuta!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Acest site interzice în mod explicit doxxing-ul și orice fel de agresiune/violență. Trimiterea unei scrisori implică de obicei o ștampilă, un plic și un poștaș. Îmi pare rău că ai fost înșelat. Rămâi pe aici și nu vei mai avea această problemă. Poți chiar să faci o înțelegere cu oricine de pe pământ, să vii aici și să folosești escrow-ul, doar să le faci un cont. Dacă refuză, probabil că oricum aveau de gând să vă fure banii. Nu spui explicit nimic care să încalce regulile, dar am impresia că asta e intenția ta
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
468
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Sunt interesat de modul în care l-ai lăsat să facă asta. i-ai dat bunuri acum plătești afacere strat 🤷🏻‍♂️
 
Top