Question De la mac la morfină la heroină - metodă clară și testată, vă rog!

KS365

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 27, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
În prezent, cresc mulți maci în subsolul meu ca o operațiune de interior... încercăm doar să facem suficientă heroină pentru noi, am fost trăgători de ani de zile și ne-am săturat de clinica de metadonă, dar nu avem niciun interes să cumpărăm din cauza cantităților mari de fentanil de pe străzi.

Soțul meu cultivă marijuana de ani de zile, așa că, bineînțeles, a vrut să încerce macul... avem rezultate foarte bune și recolta este aproape.

Avem un extractor soxlet, o purjare în vid, o mulțime de echipamente și toate substanțele chimice necesare: lista este postată mai jos, vă rog să-mi spuneți ce îmi lipsește?

Soțul meu are multă experiență în prepararea extractelor de THC...

Ne întrebam în principal dacă este similar cu fabricarea extractelor, are cineva acces la o rețetă simplă?
o putem face cu acid acetic glacial 99 la sută sau putem face anhidridă acetică? Dacă da, atunci cum?

Acid clorhidric
Acid sulfuric
Acid benzoic
Acid acetic glacial
Clorură de amoniu
Hidroxid de sodiu
Și, desigur, bicarbonat de sodiu

Sunt în căutarea unei rețete clare, cultivăm varianta Tazzies sau Tasmanian a p. somniferum, precum și maci mamut și Betty's negru

Am căutat variante cu conținut ridicat de alcaloizi pentru o bună măsură avem mai multe ghivece uriașe și un vas are deja aproximativ 30 de păstăi și multe popping sus și înflorire și celelalte noastre 5 sunt doar un pic în urmă am plantat în jurul valorii de 100 pe ghiveci sau cam așa ceva ...

Ei merg foarte puternic, suntem foarte mândri de grădina noastră de interior!
 

DenSouLew

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 25, 2024
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Și eu sunt interesat. Chiar dacă pare o treabă foarte importantă.
 
Top