Question Eșecuri la testul antidrog al poliției

Huey Freeman

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
21
Reaction score
7
Points
3
Știe cineva de ce unele teste de droguri indică 4mmc, 3mmc etc. ca fiind metafetamină?
Știu că este posibil să fi spart testele de droguri, dar poate există și un alt motiv.
Și ce fel de "trucuri" folosiți voi pentru a trece un test de droguri aleatoriu atunci când sunteți în spatele mașinii?
 

soprano82

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 26, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Nu este chiar o șmecherie ca atare, dar eu m-aș încărca cu apă și aș face pipi de câteva ori înainte de a urca în vehicul sau aș păstra niște urină curată acolo, dacă nu te urmăresc prea atent. Asta cu condiția să fie un test de urină, desigur

De asemenea, găsiți un site/forum/grup care urmărește și raportează unde polițiștii organizează teste pentru zona dvs. locală.

Știu că există o mulțime de medicamente, cum ar fi ritalinul, care pot da rezultate fals pozitive. S-ar putea să reușiți să-l convingeți pe polițist că aveți ADHD, doar mișcați-vă puțin și prefaceți-vă că sunteți distras de mașinile care trec
 

Huey Freeman

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
21
Reaction score
7
Points
3
Am auzit că există niște spray-uri de "igienă corporală" care pot ajuta la testul cu salivă (asta este ceea ce folosesc) numai dacă pulverizați înainte de scuipat. nu dau niciun ingredient pentru produs, așa că nu știu dacă funcționează așa cum se spune
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Dacă vă uitați la structura acestor catinone substituite, acestea sunt fenietilamină, la fel ca meth. Amfetamina și 100 de droguri sunt. Nu este deloc surprinzător faptul că indică pentru amfetamine. Învingerea testului depinde foarte mult de protocolul de testare. Dacă beți multă apă, de obicei rezultatul este negativ, deoarece se verifică nivelul de creatină și acesta va fi scăzut dacă urina este diluată. Urina sintetică de la headshop este mai bună, dar dacă o trimit la laborator, veți fi penalizat pentru "neconcordanță cu urina umană" (i s-a întâmplat soției mele) cea mai bună alegere este să obțineți urină curată de la cineva. Aveți nevoie de minimum 2 uncii și păstrați-o caldă. O sticlă de soluție pentru lentile de contact sau o sticlă de spray nazal salin are dimensiunea potrivită, lipiți-o între ouă și coapsă pentru a o menține caldă. Femeile sunt norocoase. Aveți un loc perfect pentru această sticlă de 3" lungime și 1" diametru.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
W5xzQgVHjk


Uitați-vă la toate aceste medicamente. Toate au un fenil (ciclohexan cu legături duble) și un lanț de hidrocarburi cu 2-4 atomi de carbon (etil, metil, propil, butil, toate cu lungimi diferite ale lanțului de carbon) și o amină în spate ( azotul N). Toate acestea care au o legătură în spatele N. Acesta este un metil (ch³)
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Urmează un test? Aveți nevoie de ceva care poate provoca un fals pozitiv, presupun, și să îl folosiți ca scuză? Ce alte produse de zi cu zi pot da un fals pozitiv? Am auzit că Ibuprofenul poate face acest lucru, dar nu m-am uitat în ea.

Nu cred că vreun detoxifiant chiar funcționează
 
Top