zonă cu acces plătit

avlijaner

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 16, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Bună ziua, puteți să ne lămuriți de ce accesul plătit este atât de scump? :)
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,743
Points
113
Deals
666
Secțiunea forum, despre care vorbiți, conține cel mai valoros conținut. Unele dintre sintezele care sunt publicate acolo valorează sute de mii de dolari.
 
Last edited:

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
134
Points
43
Cred că aici există o neînțelegere.
Eu propusesem ca anumite subiecte să fie vizibile doar pentru sponsori. în primul rând pentru a susține forumul. și în al doilea rând pentru a preveni abuzurile .
<sponsor>aceasta a fost ideea</sponsor>
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,743
Points
113
Deals
666
Aproape am terminat cu unele dintre actualizări. Suntem din ce în ce mai populari, există mai mult spam, așa că foarte curând nu va fi suficient să vă înregistrați pe forum pentru a utiliza toate funcționalitățile dintr-o dată. Unele funcționalități vor fi oferite ca o "recompensă" pentru activitate. Sponsorii și membrii premium vor putea avea o serie de funcționalități suplimentare, inclusiv cele despre care vorbește @Saul.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Sună uimitor să aud că forumul este în creștere!

În viitorul apropiat, va fi inclusă în forum o secțiune de piață în care bucătarii să poată oferi produse chimice sintetizate?
Cred că acest lucru ar putea fi interesant și ar avea sens dacă furnizorii ar trebui să treacă printr-un sistem de audit în care ar trebui să trimită produsele chimice administrației / echipei de conducere pentru o audiție.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,743
Points
113
Deals
666
În ceea ce privește partea tehnică a lucrurilor, totul este deja făcut. Dar nu există încă suficienți vânzători reprezentați pe forum pentru a realiza acest lucru.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Uimitor! Există un orizont de timp în care ați putea împărtăși în ceea ce privește momentul în care ar putea fi pus în aplicare?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,743
Points
113
Deals
666
De îndată ce există suficienți vânzători pe forum, o vom face imediat.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Incredibil! Abia aștept să văd cum evoluează forumul
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
După cum spune Heisein, există atât de multe sinteze care costă atât de mulți bani, plătești și primești ceea ce ai nevoie, simplu ca bună ziua. Din punctul meu de vedere, dacă sunteți nou în această industrie, v-aș sugera să mergeți să cumpărați acces.

Vă mulțumim pentru utilizarea forumului nostru!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,743
Points
113
Deals
666
Nu cred că chimiștii începători vor fi interesați de aceste sinteze. Mai degrabă, sunt de interes pentru vânzători și producători.
De exemplu, pentru dumneavoastră, această secțiune este de interes. Pentru că în ea veți găsi opțiunea de a produce canabinoid legal.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Sunt necesari doar precursori OTC sau 100% legali pentru canabinoidele legale?
 
Top