Question Amfetamină uleioasă după sinteză

JuanoImano4378

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 14, 2022
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
Am reușit să cristalizez niște amfetamină, dar simt un strat de ulei care acoperă cristalele atunci când le ating cu mâinile. Cum pot să le usuc complet?
 

JuanoImano4378

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 14, 2022
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
Citind mai mult pe forum, am dat peste acest articol de G. Patton pentru purificarea MDMA/Ecstacy. Dacă cineva se confruntă cu probleme similare, acesta este răspunsul.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Nu puteți utiliza această metodă pentru amfetamină. Aveți amfetamină sau metamfetamină???
 

limpbizkuit65

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Bună, mă pregătesc pentru gătit amph și, dacă doriți, aș dori să știu mai multe despre modul în care ați făcut-o, deoarece în locul meu, această amfetamină uleioasă despre care vorbiți este într-adevăr foarte iubită de majoritatea clienților pe care îi am, totuși majoritatea produsului pe care îl găsesc nu este uleios, este umed real din cauza procesului de tăiere.

Am auzit întotdeauna că amfetamina pură este uleioasă și nu umedă și, de asemenea, cristal în loc de praf alb sau o pastă complet amestecată, dar am văzut doar acest tip de produs de la câțiva vânzători de pe darknet.
De asemenea, dacă este posibil pentru dvs., vă rugăm să împărtășiți informații despre miros, gust atunci când este mirosit și câtă greutate v-a făcut uscarea să pierdeți, astfel încât să fiu în măsură să recunosc mai bine rezultatul final atunci când încerc să o fac singur.

Vă mulțumesc foarte mult.
 

JuanoImano4378

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 14, 2022
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
Am obținut-o atunci când am încercat să purific metamfetamina prin AB Extraction, cred că procesul nu a fost făcut proporțional corect și a fost o greșeală, așa că nu știu exact cum am ajuns și la textura uleioasă. Din ceea ce a menționat G. Patton pe forum, amfa pură ar trebui să fie un cristal alb, uscat și inodor, în loc de cele uleioase pe care le am aici.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Bună,

Amândoi vă înșelați, amfetamina nu ar trebui să fie uleioasă, dacă este, înseamnă că este contaminată din masa de reacție și nu este curățată.

Amfetamina adevărată este așa cum afirmă G. Patton, incoloră, inodoră, albă.

Dacă este umedă / udă, nu ar trebui să fie de la reacție, ci de la spălarea cu Acetonă / IPA, dar acest lucru este foarte distinct de miros.

Cele mai bune considerații
 

limpbizkuit65

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Am observat acest lucru atunci când am început să investighez mai mult despre acest medicament, deoarece nimeni nu l-a descris ca pe o textură sau o pastă uleioasă, toate sursele comune arată clar că este o sare și, după cum oamenii ar trebui să știe, majoritatea sărurilor din natură tind să fie cristale.

Am încercat să le explic multora dintre dealerii și clienții pe care îi cunosc, dar dealerii continuă să răspândească acest zvon deoarece, atunci când îl cumpără, aproape întotdeauna este o pastă unsuroasă făcută din cine știe ce, iar furnizorul lor refuză să îl vândă uscat, la fel cum fac dealerii cu clienții de pe stradă, pentru a evita pierderea de bani cauzată de procesul de uscare.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Bună ziua, este un nonsens. Amfetamina pură este pulbere absolut albă și absolut uscată. Orice alte forme sunt produse poluate sau preparate incorect. Vă rog, citiți postarea mea despre amfetamină pentru a evita astfel de zvonuri și speculații Săruri de amfetamină
 

limpbizkuit65

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Da, sunt de acord cu dvs. cu privire la știrile false care circulă la mine. Sunt atât de mulți tineri care cumpără orice vine umed înainte chiar de a fi dispuși să încerce produsul pe care îl cumpăr, pe care îl testez întotdeauna în laborator atunci când ajunge și este întotdeauna 60-70% pur, așa cum se anunță.

Vă voi spune că credința lor în acest lucru este atât de puternică, încât 2 dintre acești utilizatori obișnuiți de "amfetamină umedă pentru că este mai bună" au făcut testul cu produsul meu neatins, pentru că și eu folosesc acest lucru pentru nopți lungi de studiu și cercetări online, iar unul dintre ei continuă să spună că nu a funcționat pe el atunci când maxilarul său dansa ca Patryck Swysse în "Dirty Dancing".

L-am înregistrat și i-am arătat câteva zile mai târziu, dar el încă cumpăra același produs.

Am reușit să rămân treaz timp de 5 zile cu doar 3,5 gr din același lot pe care l-au testat cu mine.
 
Top