Aveți nevoie de ajutor în 4 MMC SYNTHESIS

Lex369

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 14, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
În prima mea sinteză de 4 MMC am urmat procedura generală de 100 gram de bromocetonă 200 ml 40 % metilamină și 300 ml dcm 2 ore 40 c temp postat pe fir
Și cristalizare în soluție de apă ipa 50/50
Am obținut un randament de 14 grame în prima precipitare apoi lichiorul matern rămas și spălarea cu acetonă l-am pus din nou în congelator apoi am obținut 6 grame de precipitat
După cristalizare, puterea cristalelor este foarte scăzută și durează doar o jumătate de oră.
Cum de a crește puterea produsului și cum de a crește randamentul sau orice altă procedură de sinteză cu randament ridicat și putere mare de 4MMC am 800 de grame de 2 bromo 4 metil propiofenonă, astfel încât să pot face o mulțime de cercetări privind noile proceduri .
 

Attachments

  • TmCZJXV14D.jpg
    TmCZJXV14D.jpg
    5.8 MB · Views: 201
  • IimUOzZdxM.jpg
    IimUOzZdxM.jpg
    4.9 MB · Views: 64
  • gzRaQBJLyw.jpg
    gzRaQBJLyw.jpg
    5.2 MB · Views: 190
  • XSO6FeGbDY.jpg
    XSO6FeGbDY.jpg
    5.4 MB · Views: 201

chenkennywin

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Jun 18, 2024
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
De asemenea, m-am confruntat cu performanțe slabe în ceea ce privește capacitatea de producție. După ce am făcut-o de mai multe ori, am înțeles aproximativ că, dacă puritatea și calitatea soluției apoase de monometilamină (40 %) nu este bună, aceasta va afecta în mod direct capacitatea de producție, iar timpul prea scurt de reacție de amestecare este, de asemenea, un factor. unul. Sper că există seniori care sunt buni în domeniul 4mmc care îmi pot da câteva indicii și le pot oferi o tehnologie puternică.
 

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Care-i treaba frate, putem vorbi pe chat?
 

Lex369

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 14, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Mefedrona debutul acțiunii și durata este foarte scăzută implicit sau puritatea și tehnicile de producție contează
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
74
Points
28
Deals
9
Cred că ați depășit temperatura la un proces care afectează puterea și randamentul, sau poate o temperatură prea ridicată în timp ce acifierea era în desfășurare. avem nevoie de mai multe detalii despre ceea ce ați făcut exact pentru a vă ajuta, nu putem face asta dacă nu ne spuneți
@

saifali899

 
Last edited:

Lex369

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 14, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Am efectuat 100 grame 2b4mp 200 ml 40 % metilamină 300 ml procedură dcm 2 ore 40 Celsius și 30 minute amestecarea metilaminei după obținerea stratului am spălat de 3 ori apoi 35 % hcl acidificare, dar nu am adăugat acetonă în acidificare apoi am pus în congelator pentru a obține precipitat după 12 ore am obținut 14 grame de produs și filtrarea produsului cu acetonă spălată pe care am pus-o din nou în frigider am obținut 6 grame de precepție
 

DavidNichols

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 7, 2023
Messages
23
Reaction score
20
Points
3
Randamentul de 93% este imposibil în condițiile dumneavoastră.
 

DavidNichols

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 7, 2023
Messages
23
Reaction score
20
Points
3
Sistemul cristalin pe care îl aveți pe prima fotografie diverge cu o mefedronă racemică HCL ar trebui să se formeze. Care sunt rezultatele măsurării punctului de topire și TLC?
 
Top