Methamphetamine From Amphetamine Sytnthesis Report (cu succes și fotografii finale)

Dragovich

Turkey Dealer
Resident
Joined
Apr 30, 2022
Messages
14
Reaction score
148
Points
28

Bună ziua tuturor din nou după o lungă perioadă de timp.

Astăzi voi descrie pe scurt succesul meu în sinteză și pașii pe care i-am urmat. Îmi pare rău că nu voi rezista mult.
Nu știu ce substanțe chimice aveți și ce materiale aveți, dar din moment ce locuiesc în Turcia, cea mai săracă țară din Europa, am împins mult posibilitățile. Deoarece toate substanțele chimice vândute aici sunt "substanțe chimice controlate", a trebuit să fac sinteza prin p2p, așa că a durat ceva timp, dar a fost curat.
Voi scrie toate sintezele pe care le-am făcut pas cu pas cu linkurile lor. Nu am făcut niciodată nimic în plus în afară de sinteze pe forum. Am făcut metamfetamina pe care o vedeți în poză doar cu lucrurile scrise pe forum, nu există absolut niciun proces suplimentar.
!!

1: Primul lucru pe care l-am făcut a fost să sintetizez p2p. În timp ce faceți acest lucru, aveți grijă cu materialele de sticlă. În procesul de distilare în vid, a existat o fisură în condensatorul meu de reflux și sticla mea a explodat complet și a devenit inutilizabilă.
(Sinteză: https://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...p2p-from-benzaldehyde-with-mek-1kg-scale.187/)

2: După sinteza p2p o veți transforma în amfetamină. Nu am avut nicio problemă în timp ce făceam această sinteză, doar fiți atenți, am avut amețeli.
(Sinteză: https://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...amphetamine-from-p2p-phenyl-2-propanone.1378/)

3: După ce o veți converti în amfetamină, o veți converti în metamfetamină. Nici aici nu am avut probleme.
(Synthesis: https://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...hamphetamine-synthesis-from-amphetamine.1671/)

4: această etapă este articolul tău magic. İCE MANUFACTURİNG
(Synthesis: https://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...ne-crystallization-and-ice-manufacturing.465/)


pentru a explica pe scurt.


P2P > Amfetamină > Metamfetamină > İCE MANUFACTURİNG

Mulțumesc proprietarilor sintezei. Mulțumiri speciale lui G.Patton pentru că a răspuns la toate întrebările mele prostești. În sfârșit, înainte să întrebați, da, tatuajul de pe brațul meu este o diagramă de reacție. Una dintre sintezele lui G.Patton.

Dacă aveți o întrebare în minte, sunt gata să vă răspund, nu am vrut să scriu pe larg.
 

Attachments

  • TBsubiNZyv.mp4
    9.6 MB · Views: 444
  • 2CifMwAIt9.jpeg
    2CifMwAIt9.jpeg
    449.6 KB · Views: 907
  • xcHlA3O69M.jpeg
    xcHlA3O69M.jpeg
    507.8 KB · Views: 828
  • Jb3iIPonzW.jpeg
    Jb3iIPonzW.jpeg
    363.3 KB · Views: 768
  • vCD7NQ5OJG.jpeg
    vCD7NQ5OJG.jpeg
    443.9 KB · Views: 775
  • VXBS5uGTx8.jpeg
    VXBS5uGTx8.jpeg
    447.4 KB · Views: 817
  • 4Kwo7xiqWe.jpeg
    4Kwo7xiqWe.jpeg
    520.8 KB · Views: 791
  • D0i17TVsjb.jpeg
    D0i17TVsjb.jpeg
    583.4 KB · Views: 743
  • qwjMnYk1EW.jpeg
    qwjMnYk1EW.jpeg
    591.7 KB · Views: 781
  • BF0z8Z6a1L.jpeg
    BF0z8Z6a1L.jpeg
    574.3 KB · Views: 880

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
Frumoase cioburi! Dar de ce să treci de la P2P --> amfetamină --> metamfetamină când sinteza metamfetaminei direct din P2P este ușoară și mai productivă? Se pare că sunt pași suplimentari.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Vă mulțumim foarte mult într-adevăr pentru raportul dvs., Acesta va ajuta membrii forumului nostru să fie mai încrezători în propriile oportunități de a face amph și meth. De asemenea, vă mulțumim pentru cuvintele frumoase!
 

Dragovich

Turkey Dealer
Resident
Joined
Apr 30, 2022
Messages
14
Reaction score
148
Points
28
Salut Docx. metilamina este necesară pentru etapele pe care le-ați menționat. Am urmat această cale deoarece oportunitățile sunt limitate în Turcia și nu am acces la unele substanțe chimice. Am împărtășit acești pași deoarece am crezut că ar fi util pentru alți chimiști din Turcia.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Probleme cu metilamina
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
Ok :). Totuși, metilamina este destul de ușor de sintetizat. Dar este, desigur, o chestiune de scară.
Și, de asemenea, bineînțeles: vă mulțumesc pentru împărtășirea rezultatelor dumneavoastră! Cioburi UIMITOARE, așa cum am spus. Cât timp a durat cristalizarea și ați folosit vreun truc special pentru a le obține atât de mari? Ori de câte ori am văzut cioburi de genul ăsta au fost izopropilbenzamină. Așa că jos pălăria!
 

madsci

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 17, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Ce solvenți și condiții ați utilizat?
cât timp v-a luat să le creșteți până la dimensiunea respectivă?
care este punctul de topire al cristalelor?
 

Sabatier

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2022
Messages
6
Reaction score
9
Points
3
Bună treabă! Acestea sunt unele dintre cele mai mari cristale (neadulterate) pe care le-am văzut vreodată. Da, vă rog să ne spuneți ce solvenți și raporturi au fost utilizate pentru recristalizare. Felicitări pentru reușită și vă mulțumesc foarte mult pentru împărtășire!
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
164
Reaction score
160
Points
43
Frumos tatuaj, este unul real? :D
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
134
Points
43
Aflați singuri :D
 

Hank Shrader

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 25, 2022
Messages
45
Reaction score
9
Points
8
Aveți video/metodă pentru a obține metamfetamină din p2p și metilamină?
 

madsci

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 17, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
o altă întrebare: ați folosit amfetamina din p2np direct pentru a produce metamfetamină sau ați extras d-amfetamina și apoi ați transformat-o în metamfetamină? sau ați separat d-metamina ulterior?
 

Dxrk

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Ar fi bine, caut și acest lucru
 
Top