Purificarea și cristalizarea mefedronei

Juydail

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 22, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Am văzut o mulțime de modalități diferite de a curăța meph la scară mai mare sau de a face cristale foarte mari pentru atragerea clienților. Dar întrebarea mea este, ce soluții pentru cristalizare sau metode de spălare sunt cele mai bune pentru curățarea porțiunilor mici de mefedronă cumpărate pe străzi ?

Nu-mi pasă cât de mult timp va dura sau cât de mari vor fi pierderile de produs.
Care este cel mai bun mod de a obține cea mai curată mefphedrone pe care o puteți obține fără echipament de laborator scump?

Poate că soluția de metanol pentru cristalizare va reține mai multă murdărie sau cafeină adăugată de dealer, sau poate că este spălarea cu acetonă pură, sau poate că spălarea cu IPA este mai bună, sau poate cu fiecare dintre ele una după alta. Ați prins ideea.
 

AgamemnonFromTroy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 19, 2024
Messages
78
Reaction score
55
Points
18
Există câteva modalități de a face acest lucru, probabil cea mai frecvent utilizată fiind recristalizarea cu un solvent precum acetona. Efectuați spălarea de mai multe ori pentru a obține cel mai bun rezultat. O altă variantă ar fi o filtrare cu cărbune activ.
 
Top