Question Căutați profesor

little_chemist

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Bună, caut o persoană care să mă învețe cum să fac Mephedrone. Vorbesc engleză și poloneză.
 

zuidmen

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2023
Messages
0
Reaction score
0
Points
3
Deleted

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
43
Points
28
Am fost oprit, cu 20 kg p2np, 50 l metanol și alte rahaturi, nu se întâmplă nimic.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
43
Points
28
Da pe toate forumurile
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
43
Points
28
 

little_chemist

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Mulțumesc pentru răspuns, am văzut acest lucru pe forum, dar am nevoie de cineva care să mă învețe personal.
 

zuidmen

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2023
Messages
0
Reaction score
0
Points
3
Deleted

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
43
Points
28
Pseudo am făcut, hypereal polish forum, puteți găsi sinteza la scară mică. dar dacă știu unde să vând, voi face la scară mare, din acest videoclip, pare ușor, dar de ce știe.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
43
Points
28
Încercați să donați la banca forumului, altfel mult noroc domnule.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Presupunând că dispuneți de un onorific care să servească drept semn al adevărului din artele întunecate pregătitoare acest lucru pe care îl dați ca donație forumului și promit ferm să permit implementarea celor mai optime know-how-uri astfel încât să puteți face rost de stocurile unor consumabile. Îndrăznesc să mă autointitulez câteva dintre trăsăturile mele caracteristice: Avid pentru cunoștințe cu mai multe kinks CHIMICE, cum ar fi: perspicacitate și îndrumare pe tot parcursul procesului de la începuturi până la măiestria așteptată. De multe ori am rezultate rapide așa că nu poate evita lecțiile fundamentale credeți-mă că sunt MANDATORII!

răspunde cine poate!

FĂ CE VREI VA FI TOATĂ LEGEA!

P.S. Trezirea spirituală prin găuri fundamentale, cum ar fi al treilea ochi (psy); virginitatea fundului pierdut (prostata revelație gaura maro); TEKNIVAL-ți deschide a treia nară = dă tigru mutant pe steroizi și mai ales superinfecțioase modificate genetic INNVIYNCYIVLiERviral vector design Zombie T Virus agessive poziție PERICOL! chimiști zombificați răi rezidenți făcând ceea ce se face cel mai bine...
 
Top