în căutarea unei rețete ușoare pentru stimulent cristal ieftin

krka2y2

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 10, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Bună!
Sunt nou aici și am o întrebare.
Cum să faci amfetamină mefedronă clefedronă (idk ceva ușor de gătit care este un stimulent ieftin servit într-o formă de cristal) în bucătărie fără echipament de laborator fără
cunoștințe de chimie și cu precursori ieftini și ușor de obținut în Polonia.
Vă mulțumesc pentru ajutor și îmi cer scuze pentru engleza proastă.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Dobry dzien,
Tot ce vreți/trebuie să știți este aici la BB sau puteți găsi unele chestii de chimie 101 pe YT etc.
Un loc bun pentru a începe ar putea fi reducerea efedrinei sau a pastilelor pseudo de la farmacie în metamfetamină. Nu aveți nevoie de prea mult echipament (dacă este cazul) și tot ceea ce ați putea avea nevoie poate fi găsit la un magazin local de hardware etc. În ciuda întregii propagande, nu este - ATÂT de - periculos, dacă aveți puțin bun simț și vă preocupați să o faceți în siguranță. Cu totul pregătit, reducerea este practic un singur pas, iar apoi vă revendicați produsul și îl curățați / cristalizați.

Doar citiți, ...citiți citiți citiți ... și mai citiți. Practicați și lucrurile mici, de exemplu, uscarea solvenților cu săruri epsom. Precipitarea sărurilor de iod din tincturi de iod sau soluții de povidonă. Simplul fapt de a pregăti totul pentru acea reducere într-un singur pas vă va oferi suficientă experiență și tehnică de laborator pentru a vă descurca. Când veți reuși și o veți face corect, veți avea o recompensă frumoasă de care să vă bucurați. Mai important, ai învățat ceva și ai luat inițiativa de a realiza acest lucru pentru tine. Acum știi un mic truc de magie destul de frumos.
 

4evawiththejuggalos

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 2, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Heyy Îmi pare rău că deranjez n toate, dar eu sunt, de asemenea, nou aici și eu sunt în aceeași situație ca cel care a scris postarea og, am fost investigarea meth și cele mai multe dintre rețetele pe care le-am găsit necesită sticlărie și echipamente și alte lucruri care pot fi dificil de obținut , așa că ai putea explica sau atașa orice rețetă știți că este la fel de simplu ca posibil sau necesită puțin sau nici un echipament? sau recomanda orice drog care este ușor de sinteza cu resurse limitate și experiență. Vă mulțumesc și îmi cer scuze pentru engleza proastă
 
View previous replies…

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Dacă puteți obține efedrină/pseudoefedrină, o puteți transforma în metamfetamină în câteva moduri diferite.
1, fosforul roșu și iodul fac acidul hidrodic - fierbeți efedrina în acidul hidrodic - simplu. Apoi procesați în gheață.
2. "shake and bake" pachete reci cu nitrat de amoniu, baterii cu litiu, - Amoniacul reacționează într-un gaz și se condensează într-un lichid în interiorul sticlei, care dizolvă litiul (și se mai întâmplă și alte chestii tocilare), dar soluția asta reduce efedrina în metamfetamină. La sfârșitul zilei, aceasta este o tehnică de gătit "cu o singură oală" care poate fi improvizată foarte ușor cu
articole de uz casnic și de magazin. De asemenea, este destul de periculoasă dacă nu știți ce faceți. Totul este, de fapt... chimie.
3. Puteți face 4mmc și din pastile de efedrină (sau pseudoefedrină) cred că ambele?
4. Dacă te uiți suficient de mult pe acest site vei găsi ceva ce poți face. Săpați în om.

Așa cum am spus mai sus, doar citește și studiază cât de mult poți. Poți pune întrebări oamenilor, dar nu le pune oamenilor întrebările pe care ar trebui să le pui lui Google.
Îmi poți trimite un mesaj dacă vrei și pot încerca să te ajut și să-ți dau sfaturi.
Bine ai venit la BB și mult noroc!
 

Carlz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 7, 2023
Messages
34
Reaction score
6
Points
8
Metoda shake and bake este foarte periculoasă pentru începători.

Dacă doriți să faceți metamfetamină, vă sfătuiesc să folosiți prima metodă, care este din comprimate de efedrină.
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Nu se poate obține 4mmc din pseudo, dar se poate obține methcathinone folosind pseudo și kmno4
 

Dj.Tizo

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Respectul este câștigat prin sfaturile date de astfel de persoane care spun adevărul. Apreciați
 

Dj.Tizo

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Respectul este câștigat prin sfaturile date de astfel de persoane care spun adevărul. Apreciați
 

bigdigrandy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 29, 2024
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Bună,
Eu chiar simt problema ta, pentru că am fost ca tine, așa că am o soluție pentru problema ta.
. Dacă doriți să aveți un stimulent foarte ușor, v-aș sugera să sintetizați metacathiones, deoarece în general trebuie doar să agitați amestecul de reacție, iar precusorii sunt larg avalible, de exemplu, există un videoclip de A-PVP pe BB folosind valerophenone, hidrogenbromid (care poate fi înlocuit cu brom dacă nu îl puteți obține) și puțină pirrolodină (dacă doriți pentedronă (pentedrona este un derivat al mefedronei) ca stimulent, înlocuiți pirrolodina cu metilamina, dar ajustați masa molară). În general, puteți transforma orice atom cu azot într-o sare folosind acid clorhidric, obținând cristale. Precursorii ar trebui să fie disponibili pe etsy sau synthetika eu care este de fapt o companie poloneză. Dacă aveți întrebări sau aveți nevoie de ajutor, scrieți-mi.
 

Dj.Tizo

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Respectul este câștigat prin sfaturile date de astfel de persoane care spun adevărul. Apreciați
 
Top