JWH-210 Realizarea C-Liquid.

Evolved

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 23, 2022
Messages
6
Reaction score
8
Points
3
Scriind acest lucru pentru cei care doresc să învețe cum să își facă propriul suc de vape. Am început prin dizolvarea 300mg de JWH-210 în 6ml de suc de vape (50vg/50pg) folosind o metodă de cazan dublu. Am amestecat bine amestecul și am rămas cu un pic de aglomerări care trebuie să fi fost impurități sau amestecul a fost la saturație. Cred că motivul pentru care JWH-210 nu este utilizat este pentru că este de 3 mg pe doză, ceea ce este prea mult praf pentru a se dizolva în cantități atât de mici de ml. Odată ce acest suc a fost făcut, am luat apoi o jumătate de ml și l-am amestecat cu un suc normal de vape neinfuzat și am luat 25 de fumuri (aproximativ o doză). A fost un high extrem de slab și voi încerca doar lichidul C pe cont propriu fără a amesteca o jumătate de ml data viitoare. Nu aș recomanda să utilizați JWH-210 și să mergeți cu un noid mai puternic pentru a obține o dizolvare mai bună a noidului.
 

KadeDorsey

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jan 14, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Chiar poți face arome diferite cu acesta? Ar fi minunat. Pentru că văd că unele dintre preferatele mele sunt tot timpul în afara stocului.
 

abbadon

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 4, 2022
Messages
52
Reaction score
13
Points
8
încercați să îl dizolvați numai în pg încălzit sub formă de concentrat
 

abbadon

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 4, 2022
Messages
52
Reaction score
13
Points
8
dar da, nu este suficient de puternică
 
Top