Este Bitcoin supraevaluat?

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
Când vedeți toate acele mixere care se închid, infractorii cibernetici care sunt prinși atunci când încearcă să își transforme criptomonedele în active reale,... pentru mine este din cauză că Bitcoin este public și poate fi urmărit înapoi.

De ce naiba este încă utilizat pe scară largă și atât de apreciat?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Nu știu de ce oamenii folosesc criptomonede ciudate conduse de infractori când poți folosi ceva precum godex.io
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
Bursele pot bloca tranzacția dacă depozitul provine de la o adresă de pe lista neagră, Bitcoin este încă o problemă în acest caz.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
205
Reaction score
144
Points
43
Deals
15
Am avut o experiență foarte bună cu XVG, mult mai rapidă decât XMR, dar piețele încă rămân la BTC
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
> Verge Currency (XVG) are un registru transparent care permite oricui să vizualizeze toate tranzacțiile sale

Astfel, acestea pot fi în continuare urmărite atunci când moneda este schimbată în active din lumea reală.
 

minnimus

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 24, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
1
Două răspunsuri la întrebările youre
"Este Bitcoin supraevaluat?"

În opinia mea NU WAY subevaluat dacă ceva.

Este în ea "design" pentru a merge în sus intrinsec în valoare și nu poate fi vreodată supraevaluat din cauza mai multor factori
cum ar fi
inflamația inversă.....

Și în ceea ce privește banii anonimi, am prezis că XRP sau Monero va striga în sus în valoare și este de fapt 🤔 o investiție grait (Dacă im un ghicitor tru.) Eu spun că prețul de Monero va zbura până la minim scăzut 10k USD și Bitcoin va matk 180-300k usd înainte de a ști sau în termen de 4-5years

Am fost corect cu privire la suișurile și coborâșurile valorii BTC de câțiva ani acum în previziunile mele

Veți vedea, am folosit pentru a fi un miner și a avut ca un ASIC dosen de lucru pentru mine 24/7 pe 256SHA algo timp de 3 ani. Am plătit până la ca 6500usd în energie electrică pentru ceva de genul 2 luni, încă se plătește de sau până când coldwallet meu "înghețat" și contul meu Binance a fost hacked și am fost blocat din ea cu un FIDO2 (Yubikey) astfel încât practic de neclintit, cu excepția cazului în care sunt vizate în mod special

Aveți încredere în mine plz și folosiți banii acum când puteți, nu stați prea mult pe ea este doar bani 💰 🤑
U poate moustofthetime face iEASY


MONERO
 

yuki

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Dec 9, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
Perspectiva de Bitcoin nu a fost proiectat de confidențialitate și anonimat , a fost cel mai probabil să fie glitched de la banca centrală și păstrarea acolo propriul activ și de a face o valoare de la fiecare alte și are set de aprovizionare oficiale care sunt limitate, astfel încât jucătorul poate adăuga mai multă valoare în ea cu toate acestea Monero de aprovizionare oficială este stabilită la 18,400,000 XMR. Emisiunea totală ulterioară nu este limitată. După ce emisiunea totală este atinsă, 0,3 XMR este emisă sub numele de "tail emission" în mod constant la fiecare două minute după aceea. Motivul pentru acest sistem este de a oferi oamenilor un stimulent pentru a menține blockchain-ul în plus față de comisionul după terminarea compensației miniere.

Bitcoin și Moreno au un concept diferit și o ofertă totală diferită din ecosistem.
Unul este mai mult accent pe confidențialitate și unul este pentru valoarea de magazin.
Nu cred că bitcoin au fost supraevaluate , de ce Black-rock și alte operațiuni mari sunt atât de obsedat de Bitcoin?
Ei doresc să manipuleze piața și să obțină controlul ecosistemului.
 
Top