În opinia dvs., cel mai bun mod de a trimite kilograme.

mr_pabloemilio

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 15, 2022
Messages
27
Reaction score
7
Points
8
Hei, băieți, mă interesează ce credeți, care sunt cele mai bune și mai sigure modalități de a trimite kilograme de droguri din Turcia sau Marea Britanie în Polonia? Să vorbim puțin
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Eu aș împărți un kilogram în 2-4 părți și le-aș expedia pe acestea în triplu sigiliu, ascunse în ceva.

Să pun kilograme de ce? Un kilogram de amfetamină folosește mult mai puțin spațiu decât un kilogram de iarbă...
 

whey?

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
19
Reaction score
10
Points
3
Adevărat, nu ar fi rău să știți exact ce expediați.

Presupun că pachetele urmează să fie trimise printr-o scrisoare, dar cum nu cunosc țara de origine, nu știu dimensiunile permise.

Doar o idee ar fi să faceți rost de o rolă de folie de împachetat paleți sau orice alt material de ambalare pe care să o încrețiți și să o puneți în interiorul pachetului, astfel încât să pară că protejează articolul, iar apoi să ascundeți marfa în interiorul foliei.
Pentru a părea autentic, aș trimite un articol ambalat original, care are o valoare redusă a mărfurilor.

Trimiteți totul ca un transport de probă cu o factură falsă, astfel încât mărfurile să nu trebuiască să fie vămuite și specificați o companie ca expeditor și, în mod ideal, ca destinatar.

După cum a spus deja KokosDreams, faceți mai multe pachete din asta.

Sau ați putea încerca să creați prin VPN o etichetă poloneză cu o adresă de expediere poloneză și un destinatar polonez, ceea ce ar face să pară că pachetul a fost direcționat greșit și astfel a trecut vama.

Și aici este necesar să îl ascundeți cât mai neacoperit posibil.
În mod ideal, un articol care poate fi închis din nou după deschidere.

PKjF5B4Czu


Pentru aceasta ar trebui să faceți singuri niște cercetări, deoarece această metodă îmi este cunoscută doar din auzite, așa că nu vă pot spune dacă chiar va funcționa așa.
Ați putea renunța mai întâi la un transport de probă, dacă mai aveți suficient timp.

Din păcate, expedierile din țări din afara UE sunt întotdeauna asociate cu anumite riscuri
 

PeterKeta

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Bună ziua!
În primul rând, aș dori să spun că acest forum a câștigat rapid like-ul meu și a devenit locul meu preferat pentru a verifica subiectele și a obține informații. Acestea fiind spuse:
Vreau să încep o discuție cu privire la subiectul transportului maritim global. Vă rog să mă anunțați dacă doriți să împărtășiți unele modalități intresante cu privire la acest lucru. În primul rând, vreau să știu despre transportul de pastile și pulberi în cantități mari către locuri precum AUS/NZ și alte societăți insulare.
Aceste locuri au o mulțime de cocaină și extacy, dar cum se ajunge în țară? Întotdeauna va exista un risc mare ca transporturile să fie confiscate, dar, cu toate acestea, aș dori să aflu sfaturile și trucurile care ar putea fi necunoscute. Mylar și metal / momeală etc este o bună bază de cunoștințe, dar eu încerc să găsesc ceva care ridica tacticile.
Am citit topicurile pe această temă pe forum și m-au ajutat foarte mult. Mi-au venit și mie câteva idei și am experiență anterioară în domeniul detașării interne, dar doresc să îmi extind cunoștințele în domeniul logisticii internaționale. (Doar pentru cunoștințele mele ;-) )
Am înțeles că nu este ceva ce oamenii care sunt implicați în doresc să discute deschis. Dacă cineva dorește să-mi trimită un messge pe această temă îl primesc cu mare plăcere!
 

Edwganz

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Ascundeți-l într-o mașină fără plăcuțe de înmatriculare sau înregistrare. Apoi sunați la un camion de remorcare pentru a remorca mașina între state, presupunând că sunteți american. În cazul în care este prins (ceea ce nu se va întâmpla), șoferul știe doar că a fost angajat să remorcheze mașina și că informațiile dvs. (bani plătiți în avans) nu sunt reale, iar punctul de destinație a fost ceva ce aveați de gând să schimbați în ultimul moment, după sosirea camionului.
 
Top