Question Am comandat 3g de afgan 4 și am primit pietre lipicioase negre

Josiesgone

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Comandat 4g afghan 4 a primit asta. Vânzătorul susține că natura a ajuns la ea și a transformat-o în negru din cauza umidității sau ceva. Fiecare Heroină #4 pe care am primit-o nu a fost niciodată neagră sau lipicioasă. Pot cumva să transform asta în afghan 4 bronzat real? Sau este o cauză pierdută și vânzătorul a mințit și mi-a trimis BTH?
Df0q7QBOR3
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
89
Reaction score
68
Points
18
Deals
19
Dacă ar fi gudron adevărat, aș spune să faceți vechiul truc de scuturare și fărâmițare în care îl puneți într-o sticlă de pastile cu o monedă de 5 cenți și un penny (spun ambele pentru că nu-mi amintesc exact care dintre ele), apoi puneți gudronul în sticlă cu ele și un pic de praf de copt (NU SODA) ca aproximativ 1-2 lingurițe pe gram, deci nu prea mult, apoi scuturați naibii din ea pentru câteva minute bune. Apoi puneți-l în congelator timp de aproximativ 10 minute, apoi scuturați-l naibii din nou și ar trebui să se descompună în bucăți mici aproape pulverulente care pot fi inhalate. Urăsc gudronul și, din moment ce nu folosesc perfuzie, asta fac dacă nu găsesc decât gudron, dar chestia asta pare mai tare decât gudronul pe care îl văd de obicei. Mă face să mă întreb dacă nu poate fi fumat ca opiul. Pe care l-ai cerut în comandă? Gun pulbere sau afgan? Am primit un G de afgan pentru un prieten și a avut unele bucăți mici amestecate cu pulbere tan, dar nu au fost nimic de genul asta, și potența a fost destul de bun, de asemenea. Am văzut oameni amesteca negru, tan, și un pic de alb într-un fel de mini blender și l-au numit cookie-uri și crema, chestii a fost foc, dar a lucrat cel mai bine cu IV
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,505
Solutions
4
Reaction score
1,040
Points
113
Deals
1
Nu știu de ce te-ai pus iar cu ea. NU ȘTIU DE CE s-a încurcat iar cu tine. Nici unul dintre voi nu este foarte inteligent, dar să te iei de o fată cu nevoi speciale este destul de dezgustător. Nici unul dintre voi nu a învățat de prima dată. Mă spăl pe mâini de toată chestia asta. Două boabe de mazăre în aceeași păstaie. Dacă mi-ai spune "dă-o dracului pe sora ta moartă" și apoi ai vrea să cumperi ceva, m-aș căca într-o pungă cu sandvișuri și ți-aș trimite-o. Nu, nu acest mesaj, aceasta este a doua oară
SEMkPb1u0g
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
193
Reaction score
84
Points
28
Deals
9
imaginați-vă că oamenii nu se așteaptă la asta...
 

Josiesgone

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Haha nu am folosit-o. Este obv H doar nu rahatul potrivit l-am vândut deja. Practic, ceea ce sa întâmplat a fost am spus îmi pare rău despre întreaga situație înainte de apoi ea a fost de acord să-mi vândă din nou așa că am cumpărat de la ea și a primit că idk și idc lol
 
Top