Sunt un începător și vreau să știu cum să procesez medicamentul scopolamină

Slender

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2021
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Am auzit că scopolamina este un medicament foarte eficient și poate controla literalmente oamenii, acest medicament este greu de găsit, dar am obținut planta și nu este nici măcar o plantă rară, problema este că foarte puțini oameni știu ce substanțe chimice să folosească dacă mă ajutați, vă voi da câteva pentru a testa acest medicament, vă rog să mă ajutați
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
50
Points
18
Nici eu nu știu prea multe despre asta, abia am început să citesc.

Dar unele dintre ele creează o pulbere maro care este deja destul de puternică, în forma sa cea mai pură este o pulbere albă, dar trebuie să recunosc că nu am văzut niciodată acest drog frumos în viața reală.

Conform mai multor rapoarte, drogul este instantaneu și ești drogat într-o secundă, după 20s-1min ești deschis oricăror sugestii.

Vă rugăm să nu uitați că centrul de diferențiere a "binelui și răului" nu este rupt, deci nu puteți spune pur și simplu "Omoară-i pe toți acum" sau "Taie-i gâtul", trebuie să folosiți o formulare pozitivă, de exemplu "puneți încet cuțitul în gâtul lui" și trebuie să fiți foarte specific cu formularea dvs.

Acesta a fost utilizat în principal de guvern ca înlocuitor al torturii, folosit ca un fel de "elixir al adevărului" în interogatorii, dar un "utilizator instruit" ar putea, probabil, să depășească acest lucru într-o anumită măsură.
În prezent, este utilizată în majoritatea interogatoriilor secrete și ilegale de către guvernanți, infractori și, bineînțeles, unii oameni o folosesc în scopuri recreative, dar mi-e greu să cred că cineva s-ar putea bucura de acest tip de drog.
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
43
Points
18
Nu este tot ceea ce se pretinde a fi. Considerați că este o heroină ușoară de gradul 4 pentru cei experimentați.
Pentru cei neexperimentați, o experiență unică asemănătoare consumului accidental în masă a 4 grame de MDMA în timp ce li se refuză apă pentru hidratare pe toată durata experienței.
Există încă vânzători care oferă acest lucru pe piețele darknet.
Unul se numește Pendate.
Același vânzător vinde, de asemenea, tek-uri "sigure" privind producția de MDMA, DMT și scopolomină.
 

NoNameNoSlogan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 25, 2022
Messages
25
Reaction score
13
Points
3
Există mai mult decât câteva locuri care o vând online în mod legal. Nu este o substanță controlată în SUA. Nu trebuie să fie extrasă din copacul borrachero. Oricare dintre plantele Datura ar trebui să funcționeze. Cum ar fi plantele Brugmansia Angel Trumpet. Aceasta este una dintre cele mai frumoase plante pe care le veți deține vreodată. Și gospodinele care își plimbă câinii/băieții o complimentează tot timpul.
 

Attachments

  • uSDbcUolBT.jpg
    uSDbcUolBT.jpg
    179.5 KB · Views: 786
Last edited:

Alojz

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 11, 2023
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Puteți contribui la producția de scopolamină.
 

Psychotria Viridis

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 11, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
De fapt, o mulțime de indigeni sud-americani o folosesc în scopuri recreative și se pare că poți face un ceai din flori sau rădăcini și să ai halucinații.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Sunt destul de sigur că îl puteți înmuia în apă. Se lasă la macerat, se înmoaie în apă fierbinte câteva zile și se filtrează vegetația. Voilà, supă de scopolamină, condimentată probabil cu atropină și hiosciamină. Ceea ce au aceste plante de tip Datura și care este interesant este o fracțiune tropanică. Printre alte lucruri interesante care au așa ceva se numără cocaina. De asemenea, o mulțime de feniltropane care sunt stimulente ale SNC. Există și alte tropanuri interesante. Bineînțeles, poți scoate totul din el și să-l transformi în ceva frumos. Un tropan este un inel hexanic și un inel pentanic agățate împreună și pliate într-o barcă sau poate într-un scaun. Ar putea pluti înainte și înapoi. Cine știe? 🤷😂 Duminică este 5:33 dimineața. M-am trezit vineri la 6:50
 

Alojz

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 11, 2023
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
vă mulțumim
 

Alojz

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 11, 2023
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Vă mulțumim
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
533
Reaction score
287
Points
63
începător și scopolamină în aceeași propoziție de obicei converge la moartea începătorului, așa că sper cu adevărat că aveți doar materialul vegetal din care este foarte dificil de obținut, prin urmare, puteți avea o șansă de a învăța chimie și de a evita intoxicația, dar trebuie să fiți foarte norocos.
 

Yugix

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 1, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Deci, recent, un prieten mi-a luat o trompetă de înger (brugmansia suaveolens), aș vrea să știu cum să extrag scopolamina pentru experimente, dar ceea ce am obținut până acum a fost doar un ceai halucenogen.

Mă poate ajuta cineva?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,814
Points
113
Deals
1
Alo, da:

Extracția scopolaminei din Brugmansia suaveolens

Partea aeriană uscată sub formă de pulbere de B. suaveolens (5,0 kg) a fost extrasă cu ultrasunete în metanol (de 3 ori, câte 10 L în 60 de minute la 50°C). După eliminarea metanolului în vid, s-a obținut un extract metanolic solid închis la culoare (300 g). Acest extract a fost apoi suspendat în 2 L de apă distilată și împărțit succesiv cu diclormetan și acetat de etil (3 L fiecare) pentru a obține extractul corespunzător de diclormetan (30 g), acetat de etil (12 g) și stratul de apă. Extractul de acetat de etil a fost separat grosier pe o cromatografie pe coloană de gel de siliciu, eluzionând cu un sistem de solvent gradient de diclormetan/metanol (0-100% volum de metanol) pentru a obține șase fracțiuni (E1-E6). Fracția E2 a fost cromatografiată în mod repetat pe o coloană de silicagel, eluzionând cu un sistem de solvent izocratic de acetat de etil/metanol/apă (20/1/0,05, v/v/v) pentru a obține patru fracții E2A-E2D. Fracția E2A a fost încărcată pe o coloană cromatografică cu fază inversă cu rășini C18 și eluată cu metanol/apă (2/1, v/v) pentru a obține scopolamină (62 mg). Puritatea scopolaminei izolate a fost determinată prin HPLC-DAD și s-a constatat că este de 98,3%.

Mai, Nguyen Thi. "Quantitative analysis of scopolamine in Brugmansia suaveolens by HPLC-MS method." J. Multidiscip. Eng. Sci. Technol 4 (2017): 8176-8179. https://www.jmest.org/wp-content/uploads/JMESTN42352392.pdf

Comentariul meu:
Cred că puteți evita extracția adițională prin DCM și EA pentru uz recreativ personal. Luați în considerare faptul că va fi o Scopolamină extrcat cu alte alcaloizi.

 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Buscopan conține ingredientul activ butilbromură de hioscină. Acesta nu este același cu hidrobromura de hioscină, care este un medicament diferit administrat pentru a preveni răul de mișcare. Buscopan se prezintă sub formă de comprimate și este disponibil pe bază de rețetă.

De pe Google^, fumați Buscopan și vedeți ce se întâmplă! Acest lucru este pe propriul risc stuffs puternic și letal, Datura trebuie să fie una dintre cele mai rele experiențe pe care le-am avut vreodată!
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
533
Reaction score
287
Points
63
Am auzit despre un medicament care se folosea sub numele de scobutyl, este vorba despre n-Butyl scopolamonium Bromide, o sare cuaternară de amoniu folosită ca antiemetic. Dar mult noroc cu obținerea lui Fromm că!
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Nu este o extracție pe comprimate, fumezi pastila zdrobită! încearcă bro și află singur.
 

nujrc

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Poveștile despre scopolamină sunt exagerate. Sigur, oricine poate fi mai vulnerabil și controlabil în confuzie amnezică, dar nu este atât de sigur.

Dacă doriți să o faceți doar pentru consum, nu vă pierdeți timpul. Puteți să o cumpărați pur și simplu. Este un medicament obișnuit împotriva greaței în destul de multe țări, cu alte câteva utilizări.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Datura este o fiară diferită conține mai mult decât Scopolamina, iar fumatul Scopolaminei nu este nici el o glumă. Încercați și vedeți cât de vulnerabili sunteți sau, pentru o modalitate mai bună de a-i vedea efectele, aveți un prieten care o ia "de bunăvoie" și vedeți efectele pe care le are asupra lui. apoi spuneți-mi că nu vă lasă într-o stare de vulnerabilitate. Prietenul meu îmbrățișa un copac spunându-mi că era soția lui, mi-ar fi dat tot ce avea în buzunare dacă l-aș fi întrebat.

Nu am văzut decât oameni care au luat-o razna, iar experiențele mele personale, atât cu Datura, cât și cu fumatul tabletelor, îmi spun să nu mă joc cu drogurile, copii!
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
66
Reaction score
26
Points
18
Scopolamină? Chestia aia este burundanga! Cauzează sugestibilitate, uitare și delir. Poate ucide la doze mari. Antidotul este Arecoline Hydrobromide!
O persoană care consumă Arecoline Hydrobromide sau nuci de betel are mai puține șanse să fie afectată de burundanga. În plus, Arecoline Hydrobromide are proprietăți cognitive
proprietăți de îmbunătățire cognitivă și nootropice, iar Arecoline Hydrobromide îți dă o stare de high. Doar obțineți Arecoline Hydrobromide sau Kratom dacă doriți să vă drogați. Un tip negru bine îmbrăcat a folosit burundanga pe mine o dată și a vorbit despre nevoia de ajutor și lucrurile au devenit mai prăfuite el a continuat să arunce mai mult praf și a înșelat și a luat bani. El este nașpa! Ticălos prost! Am aflat doar despre luarea părții de bani când urma să plătesc sala de sport. S-ar putea să iau Arecoline Hydrobromide dacă primesc banii. S-ar putea să fi fost ceva pe mâna mea la un moment dat. Au încercat să facă același lucru cu fratele meu și să încerce să-i vândă aur fals în timp ce aruncau praf în mod repetat și alte lucruri. Nu avea niciun ban la el, așa că nu au obținut nimic. Ultima mea fostă prietenă a distrus chimia organică și matematica și și-a pierdut interesul când a aflat că iau Modafinil pentru ADHD și că mă face inteligent și concentrat și că vreau să fiu chimist farmaceutic sau chimist de cercetare. Am nevoie de viteză (amfetamină, etilamfetamină) chiar acum. Fac lucruri științifice și alte lucruri bine datorită Modafinil și Armodafinil. Kratom mă face să beau mai puțin etanol (alcool de băut). Am pierdut concentrarea pe știință și matematică și viața mea a devenit neîmplinită fără ea. Am nevoie de matematică și știință, nicio fată nu ar trebui să ruineze matematica sau știința sau ele sunt nașpa! Poate că voi putea face din nou lucruri științifice într-o zi.
 

Jessica

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 8, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Avem acum Scopolamine poowder.
 
Top