Question Cum să începeți?

FrenchConnection

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Bună ziua,

Vreau să încep în afacerea cu medicamente, dar nu am nicio legătură cu aceasta.

Așa că am o mulțime de întrebări despre această afacere,
Care sunt regulile în această afacere?
Cum pot obține primul meu client ( nu vreau să vând pe stradă ) ? Mă interesează să vând drogurile dealerilor din orașul meu, nu să le vând pe grame.
Cum pot trimite drogurile mele prin scrisoare? Am primit deja droguri prin scrisoare, dar nu cunosc regulile pentru a trimite o scrisoare anonimă bună.
Cum pot găsi o zonă moartă în orașul meu? Pot doar să plantez o cutie poștală undeva?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
437
Reaction score
675
Points
93
Mai întâi trebuie să decideți cu ce substanțe veți lucra, deoarece heroina și marijuana au abordări ușor diferite.
Apoi trebuie să determinați sursa substanțelor, le veți sintetiza singuri sau le veți cumpăra și revinde?
Puteți căuta clienți în orașul dvs. prin intermediul internetului sau puteți utiliza publicitatea offline, cum ar fi autocolantele.
Nu vă recomand să trimiteți scrisori, nu este sigur pentru expeditor și destinatar. Picăturile moarte sunt cea mai bună soluție pentru afaceri.
 

Bigrush421

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 19, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
cum pot avea o conexiune în orașul meu?
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
54
Reaction score
31
Points
18
Când vrei să faci această afacere, trebuie să ai un motiv pentru asta. Vreți bani? Bineînțeles că vrei. Conexiunea la care te referi este ca o persoană care cumpără de la tine o cantitate nu mică de droguri și tu vrei bani de pe urma ei... Nu poți începe fără conexiuni. (conexiunile au sursele lor) Dacă vrei să începi să faci bani din droguri, atunci trebuie mai întâi să găsești oameni care le folosesc. Trebuie să ai un preț sau o calitate mai bună pentru a-i face să cumpere de la tine în loc să cumpere droguri de la dealerii lor. Dacă nu aveți experiență în comunicarea cu dependenții, aceștia vă pot fura absolut totul, chiar vă pot ucide. Puteți să vă gândiți dacă vreți cu adevărat acest job. Dar dacă vreți, mult noroc și rămâneți tari.
 

FrenchConnection

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Cred că voi începe cu hasch deoarece cererea este foarte mare acolo unde mă aflu,
buy and resell este mai eficient pentru mine pentru că nu am experiență cu.
Snapchat poate fi un canal bun pentru a obține clienți? Dacă îl folosesc, cum îl pot folosi "anonim"?
 

marekzmarek

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
54
Reaction score
42
Points
18
Deals
14
Da. Și eu vreau să încep să lucrez în această afacere. Prioritatea mea este canabisul pentru că sunt îndrăgostit de el de mult timp ✌️, dar pot face parte și din lanțul de distribuție pentru alții. Am ceva mai mult timp pentru mine. Trebuie să câștig niște bani pentru că am pierdut aproape 2k USD total și am destul de acei nenorociți. Da, m-au înșelat. Poate cineva are vreo ofertă? Mulțumesc. Polonia
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
205
Reaction score
144
Points
43
Deals
14
O scrisoare ar putea fi prea mică pentru o cantitate rezonabilă de medicamente. Ca să fiu sincer, îmi place să fac livrări mortale, este, de asemenea, o provocare, dar cel puțin ai control asupra bunurilor și nu lași atât de multe urme, spre deosebire de transportul maritim
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Există într-adevăr 2 lucruri pe care trebuie să le citiți. Biblia darknet și biblia vânzătorilor. Erau pe Dread. Încerc să găsesc linkurile
 
Top