Question cum să comercializați pentru un medicament nou în oraș? (P*****)

holly_shit

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 6, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Deci, am sursa mea de a obține puritate ridicată și cantități mari de cristale P***** Freebase, dar problema este că nici măcar nu este cunoscut în țara mea, așa că mă întreb cum sunt de marketing pentru un medicament complet nou pentru prima dată
 

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Dați gratuit simple, au o calitate ridicată pentru un preț bun, face ambalaje originale care este unic pentru tine,...
 

holly_shit

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 6, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Am oferit câteva mostre gratuite unor persoane din oraș, dar nu a funcționat, și am încercat să comercializez produsul online și nu a funcționat la fel de bine, chiar dacă îl ofer la un preț foarte bun, pentru că nu am găsit un loc mai bun unde să îl comercializez, așa că acum încerc să îl comercializez în străinătate, dar nu știu dacă este o idee bună din cauza transportului și a tuturor acestor lucruri, aveți vreo idee?
 

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
vânzarea online este, în opinia mea, cea mai bună soluție
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Te uiți la o piață de nișă, frate. Mie personal mi-ar plăcea toate dippers pe care le pot obține, dar asta sunt eu. Numele a fost pătat, nu o să ai o mulțime de oameni noi, doar Old-Timers
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
247
Points
43
Ajungeți la persoane cu mulți prieteni care folosesc. Găsiți oameni cărora le place să încerce lucruri noi. Cuvântul din gură în gură este cel mai bun pariu
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
66
Points
18
Nu încercați să vă schimbați structura pieței locale de medicamente, este un proces de lungă durată și probabil că dumneavoastră personal nu veți obține mari beneficii din acest lucru.
Începeți să tranzacționați la nivel mondial și, probabil, după ceva timp, veți obține câțiva revânzători care provin din locuri cu o cerere bună pentru aceste produse.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Ar fi grozav dacă v-ați gândi să faceți un fel de donație promoțională. Trimiteți câtorva oameni o țigară înmuiată sau două. Nu am încercat niciodată praful, dar întotdeauna mi-am dorit să o fac. Nu se aude în zona mea, și toată lumea crede că este de fapt lichid de îmbălsămare sau formaldehidă. Nu mai am răbdare să spun "nu, dobitocule, e P***** - fenciclidină".

Dacă este un produs bun și bine primit. Sunt în mijlocul unei piețe complet neexploatate.
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
79
Reaction score
52
Points
18
Eșantioanele gratuite și câștigarea încrederii clienților dvs. este principalul lucru. Am avut o experiență similară cu un medicament, nimeni nu l-a vrut pentru că nu era cunoscut cu adevărat și nimeni nu știa care este calitatea sau dacă este sigur, bineînțeles că niciun medicament nu este sigur, dar în zilele noastre, din păcate, nu poți fi sigur dacă a face ceva o singură dată poate fi fatal. Dați câteva mostre mici pentru ca oamenii să le încerce, dacă le place, cu siguranță vă vor contacta. Dacă nu, atunci să știți că ei vor avea mereu în minte că sunteți un vânzător generos și legitim. Wich este foarte important în afaceri.
 

shoptilpop3x

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 8, 2023
Messages
6
Reaction score
7
Points
3
IM în SUA am câțiva ppl care se bucură de ea, dar ei sunt dintr-un oraș în care este popular.. Nu mi-ar luni eșantion doar pentru a vedea dacă este un marker în cazul în care eu sunt la .. doar o dipper și a vedea dacă ppl urmări țigară
 
Top