Question Cum se taie cocaina?

coke199

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 28, 2022
Messages
31
Reaction score
16
Points
8
Bună ziua, băieți BB, mă bucur să vă cunosc

Am vrut să vă întreb despre o modalitate bună de a tăia Coca-Cola și ce materiale voi avea nevoie în acest proces
Am citit pe Reddit că pot folosi lactoză sau Inositol. dar nu a fost ghiduri complete și clare.

De asemenea, am nevoie să știu cum să o re-rocuiesc din nou după procesul de tăiere? Aș fi foarte recunoscător dacă cineva m-ar ajuta în acest proces prin trimiterea unui link sau a unui articol pentru proces.
Sunt un noob în chimie, așa că sper că acest proces nu este complicat.

Am citit că pot folosi benzocaină, dar este greu să găsesc această substanță chimică. Este lactoza sau inozitolul sunt opțiuni bune?

Vă mulțumesc băieți.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
439
Reaction score
675
Points
93
Echipa noastră lucrează la tehnologii pentru crearea de produse curate și ne opunem diluării cu substanțe de balast dacă acestea nu îmbunătățesc proprietățile farmacologice ale substanței active
 
Last edited by a moderator:

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Dacă aveți de gând să o faceți nu o tăiați cu nimic care este activ.folosiți benzocaină sau lidocaină.nu folosiți cofeină sau inositol.amestecați-o bine.cerneți-o.puneți-o în cuptor pentru câteva minute și folosiți o presă hidraulică pentru a face o cărămidă din ea.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
Nu sunt deloc de acord... benzocaina, procaina etc. sunt substanțe antiaritmice și ar putea cauza o stare cardiacă mai compromisă . sunt utilizate pe scară largă, dar nu este deloc o idee bună... să fiu sincer, toți agenții de tăiere ai cocainei sunt periculoși, unul dintre cei mai periculoși este adăugat în fabricile columbiene/peruviene, nu voi scrie aici numele pentru a nu da idei, este foarte cunoscut, dar un neewbie nici nu ar trebui să se gândească la adăugarea acestuia.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Și o fac pentru că crește eficiența, dar este o chestie dezgustătoare și periculoasă, așa că este întotdeauna tăiată, nu există cocaină care să nu fie tăiată cu ea, deoarece producătorii din America de Sud o adaugă.
 

coke199

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 28, 2022
Messages
31
Reaction score
16
Points
8
Cred că vrei să spui Levamisole, absolut de rahat!
 

coke199

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 28, 2022
Messages
31
Reaction score
16
Points
8
Vă mulțumesc pentru ajutor.

V-aș întreba despre:
1. Lactoza este bună pentru tăiere?
2. Există alte modalități de a face o cărămidă sau de a reface pulberea, cu excepția cazului în care se utilizează un presor hidraulic?
3. De ce nu sugerați utilizarea inositolului?
4. "amestecați-l bine" vreți să spuneți că doar îl amestec în placă? cineva m-a sfătuit să dizolv atât cocsul cât și agentul de tăiere într-o soluție pentru a se lega la nivel molecular. Deci, ce părere aveți despre asta?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
S-ar putea să nu fie periculos, dar vă va face nasul lipicios.
De ce nu folosiți taurină?
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8

exact... nu putem face nimic... trebuie să ne asumăm acest lucru, dar pericolul apare atunci când un tip citește despre asta și se gândește, la naiba... voi adăuga mai mult pentru a crește puterea și apoi voi fi rege! și este un lucru de rahat care depinde de doză.... câteva este foarte rău, dar trecând linia poți ucide oameni. poate că nu este un lucru bun să ai moralitate sau conștiință, atunci când vinzi droguri, dar....
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
toți polialcoolii au un efect important asupra sistemului digestiv... am văzut oameni care se luptau să meargă la baie după ce au consumat chestii tăiate cu manitol... ca întotdeauna... depinde de doză... lactoza va da un aspect bun dacă o faci cum trebuie... poți folosi "magia" care are aspectul exact al unei cocaină pură cu solzi de pește... dar trebuie să o faci sau să o cumperi de la un dealer
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
nu o face amice... poate ucide oameni sau trimite la camera de energii cu o reacție foarte proastă.
există o mulțime de opțiuni mai
opțiuni mai "sănătoase".... dacă ești sigur că coca ta nu va fi folosită pentru a fuma există opțiuni frumoase și magice... aminoacizii sunt fantastici pentru asta, dar dacă cineva încearcă să facă o bază sau cracj va fi imposibil... și un miros urât... dar rezultatul vizual va fi fantastic... de exemplu valina , triptofanCOPY00 (valina ar fi tăierea perfectă pentru vizual, dar teribilă pentru fumat)
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
De ce Valin sau Triptofan ar fi bune pentru vizualuri este o pulbere albă fără strălucire ce ar trebui să o facă să arate bine?
Dacă doriți să o faceți să strălucească și să arate bine, inositolul este o idee proastă.
 

coke199

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 28, 2022
Messages
31
Reaction score
16
Points
8
Cred că este bine, dar Poți să-mi dai un indiciu despre Cum să "o fac bine"?

Cu siguranță nu o voi face,
Onestitatea apoi banii.
Întreb doar de agenți de tăiere neeficienți.

Cred că este o idee bună, Puteți să-mi dați un indiciu despre metoda de amestecare și de re-rock după tăiere? ar trebui să folosesc un solvent sau smthn.
 

coke199

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 28, 2022
Messages
31
Reaction score
16
Points
8
Ați sugera un agent de tăiere mai bun?
 

coke199

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 28, 2022
Messages
31
Reaction score
16
Points
8
Cred că Taurina este o idee bună; arată ca o pudră albă și strălucitoare, dar cred că miroase diferit de cocaina normală, nu?
Cunoașteți o metodă bună de amestecare? cum ar fi ar trebui să o amestec pur și simplu SAU este mai bine să dizolvați ambele substanțe chimice într-o soluție pentru a le lega la nivel molecular.
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Puteți explica ce înțelegeți prin a dizolva într-o soluție și a lega?
Depinde de cantitatea pe care doriți să o refulați și de cantitatea pe care doriți să o tăiați?
Dacă amestecați pulberea, aceasta își va pierde structura fulgilor.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Taurina este inodoră și are un gust ușor acru, nu este psihoactivă și este o substanță endogenă care nu înfundă membranele mucoase. Chiar dacă o știți, nu contează să o luați pe nas, mult mai plăcut decât orice altceva. Și pentru că oamenii vor ști oricum că te întinzi, vor fi fericiți că nu ai pus mizerie în ea.
Cum o faci, nu știu, va trebui să găsești ceva, taurina este solubilă în apă, ai avea măcar această posibilitate.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
ar trebui să depindă de sursa pe care ați cumpărat-o... ale mele erau ultra strălucitoare, iar în goana de valină, are un aspect perfect... mult mai bine decât alte lucruri... bine, efedrina hcl pură sunt de asemenea perfecte , de fapt, un tăietor profesionist ar trebui să știe că tăierea PRO cu efedrină va da un rezultat perfect, dar, periculos
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
re-rock așa cum l-ai numit este mate de bază ... u nevoie de acetonă sau di-etil eter ... o presă ar fi o idee bună, dar există și alte modalități de a plly presiune, să fie frate imaginativ
 
Top