Question cât ar plăti oamenii pentru un gram de pseudoefedrină?

sideofpills

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 31, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Cât de mult ar fi dispuși oamenii să plătească pentru un gram de pseudoefedrină extrasă din pastile? Intenționez să vând aici în viitor, după ce voi învăța despre chimie.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Un gram? 0,30-1,00CAD, poate. Dacă aveai o mie de grame. Și dacă ai fi un vânzător de încredere. Și dacă m-ați putea convinge că această cale este superioară căii Borohyride.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
114
Points
33
Deals
62
Știu că chinezii vând multă efedrină ieftină. Ei au cel mai mic cost de producție din cauza faptului că electricitatea este cea mai ieftină la nivel mondial și, de asemenea, factori precum sclavia etc
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
China a preluat în secret controlul asupra țării mele și a transformat-o într-o bază pentru sinteze clandestine. Am intrat cu adevărat într-o altă epocă de aur. Sunt curios dacă aveți depozite locale undeva sau dacă expediați exclusiv din Europa?
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
114
Points
33
Deals
62
Ce vrei să spui pentru că nu înțeleg
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Îmi cer scuze. am vrut doar să spun că multe companii chineze au înființat magazine interne de reactivi pentru substanțe ilicite. Mă întreb dacă aveți depozite în diferite țări pentru livrările interne sau este vorba doar de livrări internaționale? Sunt din Canada, dacă asta clarifică ceva.
 

Joyce-JH

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 25, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Avem depozit în Canada, în prezent a sosit stoc gata PMK 28578-16-7 NaBH4 16940-66-2, ce produse doriți în acest moment?
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
114
Points
33
Deals
62
Expedităm numai din Polonia - a avea un depozit mare nu este bun, deoarece poate fi ușor urmărit și pachetele urmărite -> furnizorii proști au marfă mare de rahat depozitată și este ușor să le localizați
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Poate. Pachetele din Polonia nu sunt încă suspecte? La fel ca în cazul comenzii de RC din NL acum câțiva ani? Poate că mă înșel și interpretez greșit oportunitățile ca fiind riscuri.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
114
Points
33
Deals
62
''Akin''? Îmi pare rău că nu înțeleg - poate din cauză că sunt polonez și nu cunosc cuvintele scurte etc.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Îmi pare rău, înseamnă "la fel ca" sau "similar" sau "în același mod"
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
114
Points
33
Deals
62
Pachetele noastre nu sunt suspecte pentru că știm ce și cum se verifică. Acum câțiva ani am fost o companie din Țările de Jos, dar am încetat să mai lucrăm acolo din cauza faptului că poșta din Țările de Jos este verificată de 5 ori mai mult decât cea de aici. Polonia este foarte bună - o știu din experiență.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Vă mulțumesc pentru toate răspunsurile dumneavoastră. Voi aștepta cu nerăbdare să plasez o comandă în curând. Aveți un produs excelent.
 

biotechwix

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 1, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
no offense man but what does mean i will sell sudo when i will learned bout chemistry, wow you look like me when I was doing the armchair cook at the underground hive or at the wetdreams/zonez years.
În primul rând, cum colectezi precursorii? Dacă ești în UE, știi la fel ca mine că, din moment ce nu există niciun trafic major de d-meth în afara Republicii Cehe și a unor comunități thailandeze care folosesc și vând shaboo și tablete de yaba roz doar thailandezilor.
de asemenea, scena rc aici în ue a fost imensă și nu vorbesc în zilele noastre, ci de la începutul scenei din uk, interdicția din uk și atunci scena a fost mai obscură, vreau să spun că am fost aproape ucis de bromodragonfly care la momentul respectiv am folosit pentru magazinul de noutăți, deoarece înainte de interdicția din china aici în UE au existat magazine de internet din polonia și vânzători de e-mail ca till.i.come care au folosit pentru a vinde pse extras din pastile, dar vreau să spun, nu poți face bani pe fabricarea pse.
de asemenea, amintiți-vă că majoritatea metodelor pe care le găsiți nu mai sunt utilizabile, în special în SUA.
cele mai bune sunt white 60 sau 120 mg, eu personal folosesc doar pse 60 mg 2,5 cetirizine pe care le poți scoate cu randamente bune sau 120 cu povidonă.
Amintiți-vă, de asemenea, că scrierile de la tipii legendari de aici care împărtășesc această lucrare a lui Dumnezeu este întotdeauna procesul final al unui drum lung plin de experimente și încercări eșuate.
și, de asemenea, minimul pse pentru a avea un bucătar începător bun este în experiența mea 8/10 grame de pse fb,
 

yim1984

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Dec 8, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
3
Sunt nou pentru acest frate.pot să știu din tableta de cetirizină, putem extrage?
 

Arti3

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 1, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Pot să vă întreb cum se extrag wite 120s (cu Povidon etc. o grămadă de rahat înăuntru). aici se numesc clarinase..?
 
Top