Question Cu cât se vinde un kilogram de Alpha-PVP?

VamonosPest

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 9, 2022
Messages
20
Reaction score
25
Points
3
Sunt interesat de prețul Alpha-PVP în regiunea dumneavoastră

Întrebări
Cât costă un kilogram de alfa-pvp?
Cât costă un gram pe stradă?

Știu că este un medicament ușor de fabricat, dar merită pe termen lung, în cele din urmă, dacă comparați
profitul altor medicamente în costul de producție și vânzare.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
442
Reaction score
678
Points
93
Acest produs nu este foarte cunoscut, dar este un analog complet al MDPV, care a fost vândut în Europa pentru 3500-5000 de euro pe 1 kg.
Substanța își va găsi întotdeauna cumpărătorul.
Principalele avantaje sunt că stimularea foarte puternică cu euforia cocainei la intrare, dozele mici, posibilitatea de a folosi fumatul, sinteza simplă din reactivi legali.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Cred că ați putea obține ușor 5 000 de dolari în SUA. Cu o doză de 25 mg, aș vrea 50 $/g. pentru început. Nu cunosc nicio persoană care a încercat-o acolo unde sunt eu în SUA. Aș plăti cu plăcere 50$/g. Aș putea plăti 100$
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Îmi place foarte mult să fumez crack. Nu-mi pasă ce cred alții, fac tot ce trebuie să fac, nu trebuie să fur sau să mint. Este scump. O fac eu însumi și ajunge să coste în jur de 8-10 dolari un hit (65-80mg efectiv de bază de cocaină) Puterea impresionantă a a-pvp este cea care mi-a stârnit interesul Nu pare prea greu de făcut, dar sunt sigur că aș muri repede dacă aș avea 500g
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Bună ziua, am căutat informații despre acest medicament și vreau, de asemenea, să îl încerc. Nu am auzit niciodată nimic despre acest drog. care se presupune că este foarte asemănător cu cocaina? Poți fuma și toate cele, nu cred că e ca cocaina. Dacă ar fi fost ca cocaina, cred că aș fi fost faimos.
 

YoSpumoni

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 21, 2022
Messages
8
Reaction score
13
Points
3
La apogeul "aventurilor" mele cu A-PVP, primeam 3 kilograme expediate în Midwest USA pentru 5600,00 $, iar când mi-am vândut ultimul gram am încasat 200 $ pentru el. Acum, iată partea cea mai nasoală: Am stat pe primele 100 de grame pe care le-am comandat timp de aproape 2 luni și nu am câștigat niciun ban! Nimeni din cei pe care îi cunoșteam nu a vrut măcar să încerce sau să mă ajute să mut vreun produs în zona în care locuiesc. Toți erau îngroziți de ea și erau convinși de mass-media de știri că ar ajunge să mănânce fața cuiva de pe ei. După ce am cunoscut câțiva oameni care locuiau în statul vecin și care erau utilizatori obișnuiți, telefonul meu nu a încetat să sune. A continuat timp de aproximativ un an și jumătate, întotdeauna de calitate superioară și niciodată nu am tăiat-o sau am scurtat pe cineva în greutate. Ca urmare, nimeni nu a încercat să mă jefuiască și întotdeauna plăteau în avans. După interzicerea sa de către Organizația Mondială a Sănătății, prețul a explodat și stocul meu s-a epuizat foarte repede. Niciodată nu am crezut că îmi va fi imposibil să fac rost de mai mult, dar de atunci nu am mai făcut-o nici măcar o dată. Prima lecție pe care am învățat-o este că trebuie să localizezi o zonă cu o piață pentru produsul tău pentru a fi profitabil. Următoarea a fost să-ți respecți întotdeauna promisiunile. Acest lucru este dublu sau chiar triplu pentru furnizorul tău. Nu fiți niciodată lipsit de respect și nu căutați o ofertă mai bună dacă aveți deja o afacere bună. Nu în ultimul rând, să nu ai niciodată încredere într-o femeie.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Există doi furnizori polonezi cu APVP de bună calitate și hg kg preț. Se pare că multe companii din China (domină escrocii) vând cel mai ieftin apvp penalizat aphp mdpv 4mmc mdma etc. Cu cât costă mai mult apxp - cu atât sunt mai multe șanse să îl obțineți. Trebuie să întrebați compania de mai mult. Începeți cu căutarea CAS a 4MMC Hcl pe guidechem. Încă încerc să înțeleg...
 
Last edited:

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
66
Points
18
Motivul pentru care acest drog nu este popular este meth este mai puternic, am bave a făcut atât și realy nu mi-a plăcut efectul de apvp toate că stigmatul pentru stimularea nebun, atunci când a încercat (fumat) nothink mult sa întâmplat, și la întrebarea în regiunea mea (Bulgaria) nu există nici o piață pentru orice cathinones, oamenii nu ca chimms noi aici și ca mai mult cele de școală veche
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Da, nu am trecut-o cu adevărat prin test, dar apvp a fost un mare succes aici, unde iubesc pv mc, dar am fost dezamăgit deoarece apvp părea mai slabă decât apihp (ambele pure) Le-am introdus aici. APVP ar trebui totuși să aibă o durată mai lungă și un efect mai mare în cazul utilizării masive.
Ice nu am încercat, dar este mai scump și cu siguranță se ridică la reputația sa grea ca breakingbad. MDPV, regele saltului de baie, ar putea rivaliza cu el, totuși, așa că haideți să readucem MDPV la un buget. Totuși, deocamdată aleg APVP/APHP "moale".
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
66
Points
18
Nu am încercat apihp, dar testul apvp este suficient pentru mine pentru a fi făcut cu pv's, și mdpv încă mai poate fi regele rc, dar im shure meth recreațional este mai bine doar IV ar putea fi acolo unele pietre în pv's, dar este lovitura mai bine decât meth sau cocaina mă îndoiesc foarte mult, cineva iving ne poate spune ca eu nu IV
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Eu nu fac IV, dar APVP este mare IV. APVP este mai ieftin și mai ușor de produs și sper să îl obțin din China pentru a face oamenii să înnebunească din nou. APHP sunt mai puternice, mai scurte, cu efect întârziat, un geamăn perfect cu două ouă. Gheața este cea mai puternică, fără îndoială, la fel și problemele din jurul ei. Dacă planul Chinei funcționează, vânzătorul comercial îmi poate aduce Ice etc. din America de Sud. Toate sunt fabricate în Vietnam etc. în afara Chinei de către foști clienți ai companiei înainte de marea interdicție din China. Mi-am investit întreaga viață pentru a obține cel mai bun succes, dar sunt încă un prost vorbitor.
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
66
Points
18
Levo-A-PVP (cel de cristal propriu-zis) a fost drogul resebling crack mai mult decât orice alt stim, dar care. Profilul cardiotoxic al drogului pur și simplu nu îl face sigur...
 
Top