cum se prepară e-lichid cu pudră ADB-Butinaca?

bobyloss

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 24, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1

Bună ziua tuturor, Caut temperatura exactă pentru a dizolva pudra de adb-butinaca în e-lichid. Aș dori să o vaporizez cu e-cig-ul meu.

Am căutat pe forum și nu am găsit niciun rezultat satisfăcător. Poate am căutat greșit, poate există deja un subiect deschis pe această temă.
 

Bigtme

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 12, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
un pic de căldură ar fi funcționat, încercând să folosiți cuptorul cu microunde, dacă nu funcționează, atunci poate că nu este adevărat cannabinoinds utilizați 25 de grame de adb în 1000 ml, este ceea ce obișnuiam să fac și a fost foc.
 

Terternat

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Nu am încercat eu însumi să dizolv adb-butinaca în e-lichid, dar am avut ceva experiență cu amestecarea aromelor. Am folosit un Packman de unică folosință pentru a experimenta cu diferite arome de e-lichid. Am constatat că încălzirea ușoară a lichidului a ajutat la amestecarea mai uniformă a aromelor. Poate ați putea încerca o abordare similară cu configurația dvs. - începeți cu puțină căldură pentru a vedea dacă ajută la dizolvarea mai bună a pudrei. Asigurați-vă doar că mențineți temperatura controlată și verificați siguranța înainte de a o utiliza.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,048
Points
93
Cred că trebuie să vă faceți propriul e-lichid. Există diferite componente care vă permit să dizolvați ceea ce nu se dizolvă în glicerină sau propilenglicol.
 

TotoRina

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 17, 2023
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Ia niște pg, dizolvă-l în pg, amestecă pg cu sucul de vape, simplu ca bună ziua;

Luați un bol ceramic și adăugați pg în el, puneți-l în cuptorul cu microunde timp de un minut sau cam așa ceva, adăugați adb la pg fierbinte, amestecați, pg ar trebui să devină portocaliu, acum că aveți suc noid pg care ar trebui să se amestece cu orice suc de vape fără complicații mari
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,048
Points
93
Nu toate noidele se dizolvă în PG. Dacă faceți acest lucru, scrieți-mi în DM
 

TotoRina

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 17, 2023
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Fac acest lucru cu 5cl, dacă adbb nu se dizolvă în pg, atunci aș spune să îl dizolvați mai întâi în etanol cald și apoi să amestecați asta cu soluția pg
 
Top