Question Bună ziua! Suntem în căutarea Troparil sau a unor analogi.

romania_tate

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 13, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Bună ziua tuturor!
Suntem interesați să cumpărăm Troparil sau alți analogi.
Ne puteți recomanda unde putem găsi aceste produse?
Vă mulțumim anticipat!
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
Pot să promit că mi-am amintit recent unele surse, dar nu vă faceți speranțe, deoarece este costisitor pentru un eșantion mic, dar, din nou, acest lucru este mai degrabă pentru a face corect singur, ceea ce aș îndrăzni să încerc, având în vedere disponibilitatea unor materiale de *****ire și a unor lucruri care lipsesc din fostele mele laboratoare care așteaptă un motiv pentru a fi convocate
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
P.S. ia cautati acid amfonelic e destul de cool nu pentru ca ar fi vrut sa fie antibiotic dar a iesit stimulent 1,5x amph si mult mai putin daunator care structural nu e inrudit cu niciunfel de substanta psihoactiva in vizor. E o Benzil-naphtiridina dupa sistem ciclic, nu se stie interzisa niciunde. Convenabil troparilul trebuie facut si exista materie prima 2-carboxyOMe tropanona si la fel tropanol precum si pentru o serie mai experimentala din arecolina disponibila cu procesare biocatalitica reducerea selectiva a cetonei 2-CarboOMe (morcovi?) la alcoolul orientat rezultand forma mai activa (Benzoyl oxi-legat ecuatorial)
 
Top