Are cineva o sinteză solidă, dovedită a n,n-DET din triptamină?

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Totul se află în titlu, dar sincer, m-ar interesa oricare dintre triptaminele primare care ar putea fi obținute din triptamină - altele decât n,n-DMT.

Am avut succes la sinteza DMT din triptamină - ceea ce este frumos, prima sinteză completă a medicamentului. Este un sentiment plăcut - diferit de cel al extracției, mai ales că majoritatea oamenilor pur și simplu nu ar ști diferența!

Oricum, dacă nu pot face altceva în cantități mici pentru a încerca pentru prima dată, atunci voi face o cantitate mare și voi vinde pentru a-mi finanța următorul proiect și poate chiar un rotovap pentru că sunt super leneș și aș dori să comand mai puține chimicale și să fac mai puține distilări!

Oricum, da, am o mulțime de tryptamine rămase așa că....yeah lol

Am cam uitat cât de mult valorează DMT de fapt. S-ar putea să merite să transform totul în DMT, deoarece triptamina este foarte ușor de obținut, ușor de dus lol

oricum
Mă bazez pe băieți deștepți. Am o pompă rotativă cu palete acum, așa că pot trage un mic vid în jurul valorii de 1tor sau puțin peste, așa că cred că deschide noi posibilități de distilare, dar aș putea greși și s-ar putea să nu facă nici o diferență haha
 
Top