Question Găsiți un profesor de chimie care este familiarizat cu meth.

Pinkbay

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
are nevoie de un profesor de chimie și ajutorul dvs. nu este gratuit.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Numai un prost ar accepta plata dvs. Există o mulțime de legi care intră în vigoare atunci când cineva vă plătește pentru a-l învăța ceva ilegal. Toate informațiile se află aici, iar ceea ce încercați să faceți a fost realizat de oameni care nu aveau absolut nicio cunoștință, doar urmând instrucțiunile cu exactitate. Dacă aveți îndoieli, scrieți un mesaj sau întrebați în chat. Dacă cineva de aici se oferă să primească o plată pentru a vă învăța, vă va jefui. raportați-l.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Teoretic, putem vorbi despre aproape orice. Dacă plătiți pe cineva să vă consulte sau să vă predea, sunteți obligat să îl feriți de orice rău. Dacă cineva ia plata ta pentru a te învăța, asta este cu siguranță o conspirație pentru a comite o fabricație, care este la fel ca fabricarea aici. 6 ani dacă nu ați avut niciodată o infracțiune, 12 dacă ați avut, 20 dacă aveți o acuzație anterioară de fabricație și viață în închisoare dacă tipul se aruncă în aer. În medie. Există 52 de seturi de legi în joc. 50 pentru 50 de state, acuzații federale, iar Districtul Columbia are propriile sale legi
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
62
Reaction score
32
Points
18
Depinde de țară, aici a da cuiva o rețetă gratuit este, de asemenea, o infracțiune, ei o numesc traducere "strafbare voorbereidingshandelingen": Acte de pregătire pedepsibile. Poți primi aceeași pedeapsă ca și omul care conduce laboratorul.

despre plata pentru îndrumare: mi-am dorit să pot plăti pe cineva care să-mi dea informații atunci când vreau să înființez un laborator 4mmc de 100kg pe lot. 100g test fără probleme, 1kg test fără probleme. Test de 25 kg, eșec total, problemă de temperatură și da, reactor cu perete dublu de răcire înapoi. Mi-a costat 200 kg de bromo și toate substanțele chimice și 2 luni de chirie (80 000 EUR) până am găsit trucul. Dacă cineva mi-ar fi cerut să îi plătesc 10 000 de euro pentru truc. Nici nu m-aș fi îndoit să o fac.
Dar asta este viziunea mea...
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
62
Reaction score
32
Points
18
O altă întrebare, vreau să fac 100L meth freebase pe zi, ce rețetă ar trebui să urmez? Cea de pe forum? Eu fac 10L în 40 de minute al/hg. L-am plătit pe tip pentru rețetă... pentru că nu am putut găsi o rețetă la scară mare gratuit și, așa cum am spus, încercarea și eroarea m-ar costa mult mai mult (locațiile costă minim 10 000 € pe săptămână)
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
205
Reaction score
144
Points
43
Deals
14
Nu ar fi mai bine să faceți reducerea NaBH4?
 
View previous replies…

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
62
Reaction score
32
Points
18
Produsul este mai slab atunci când oamenii îl folosesc. L-am făcut, am lăsat pe cineva să-l fumeze. Și el a spus că este slab. I-am dat niște al/hg preparat și a spus că este perfect, știu că în teorie trebuie să fie la fel. Și am avut mai multe discuții despre asta cu chimiști...
Am un client care vrea doar ceea ce el numește "mexican meth", nici măcar pto/hidrogen.
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
62
Reaction score
32
Points
18
Metamfetamina efedrină pe care clientul o va cumpăra, de asemenea, dar este cu 2/3k mai scumpă. El nu ar plăti atât
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
205
Reaction score
144
Points
43
Deals
14
A fost slabă chiar și după separarea izomerilor?
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
62
Reaction score
32
Points
18
Eu sunt din Țările de Jos, iar în prezent cea mai mare parte a metamfetaminei este fabricată cu platină/hidrogen. Cu câțiva ani în urmă existau mulți mexicani care o produceau cu al/hg, clienții preferând produsul mexican
 
Top